Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik menta illatú öblítő?

Létezik menta illatú öblítő?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a mentol illatba. :) Akár külfödön kapható valahol?
2009. júl. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még róla, és neten sem találtam. Külföldön sem láttam sosem közértekben.
2009. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha ültetnél a kertedben fodormentát és borsmentát? Hamar elszaporodik, hidd el nekem. utána pedig három-négy szál mentát a levelekkel együtt leforrázol, és abban öblítenéd ki a ruhákat?
2009. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek! :)


sajnos, nem kertes házban lakom.

2009. júl. 4. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem próbáld meg azt, hogy a szokásos öblítőhöz adagolsz egy kis borsmentaolajat! ez jutott eszembe.
2009. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A menta kismértékben megterem az erkélyen elhelyezett ládában is, vagy akár a ház előtt szétszórt magból - Ne gondold, hogy mások rájönnek, hogy mi is az a "fű".
2009. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De még ha rá is jönnének, hogy az menta, annyi baj legyen. Nagyon hamar elbokrosodik, és szerintem imádnák az ott lakók, mert isteni teát lehet belőle főzni, plussz sültekhez, grillekhez kiváló fűszer!
2009. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi nektek is! ez tényleg nagyon tuti ötlet, hogy illóolajat csepegtetek a vízbe, erre nem is gondoltam. :)

az ültetés se rossz, tetszik!

2009. júl. 4. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam illóolajat használni az öblítővízben. Nem is kell öblítő. (Én főleg azért szoktam, mert pont az öblítő van tele bőrt irritáló anyagokkal.)
2009. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!