Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan öblítő, ami nem...

Létezik olyan öblítő, ami nem illatos, de mégis puhák lesznek a ruhák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az öblítőket,mert beleállnak a gép tartójába,és az illatokat sem szeretem.Ecetet használok öblítő helyett évek óta.A ruhák puhák lesznek,a fehérek pedig fehérebbek,és a mosógép sem vízkövesedik.
2009. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha ismersz olyan embert aki foglalkozik a Brilliáns termékekkel,akkor hajrá!!!Ott van illatmentes és puha lesz a ruha is az öblitőtől!
2009. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 19:26-esnek van igaza, az ecet a legjobb megoldás, a ruha puha, szagmentes lesz, jobban nedvszivó és a szinei is felfrissülnek töle. A mosógéped is meg fogja köszönni neked, mert nem meszesedik el a fütöbetét, az öblitötöl viszont büdös lesz a géped, rongálja a gépet (Egy mosógépgyártó üzenben mondták, csak nem szabad nekik leirni a használati utasitásban, mert akkor az öblitögyártók pereskednek) és a fütöbetétre is lerakódik, igy még több áramot is fogyaszt.
2009. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért nem szeretnéd ha illatos lenne? lnor sárga nagyon duhitja a ruhákat
2009. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is a ruháknál zavar, hanem az ágyneműnél. Lefekszem egy frissen mosott ágyneműbe, és rögtön felfordul a gyomrom tőle, meg megfájdul a fejem. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra, és ilyenkor töményen megcsap a szaga és végem van... Pedig már sok fajtát próbáltunk, de mindegyik erős nekem...
2009. júl. 8. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
:) de érdekes:) én meg erős öblitő illatokat szeretem nagyon. amúgy probáld ki a gabi öblitőt!!!!szinte illata sincs neki ha megszárad a ruha kisbabáknak ruháját szokták vele mosni.
2009. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!