Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen természetes szerekkel...

Milyen természetes szerekkel tudnám a régi fehérneműimet szépen kifehériteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Én a fehérekhez a kék-dobozos "Tomi a szóda erejével" használom, meg vagyok vele elégedve. (Fehérnemű, ágynemű, törölgetőruhák, törölközők stb. mosásához használom.)

Szinesekhez a piros-dobozos Tomit.

2012. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is Tomit használok egyébként
2012. júl. 2. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Olvastam valahol, hogy a besárgult fehérneműt egy éjszakára savóba kell áztatni és szép fehér lesz.

Én megcsináltam, majd vettem új bugyikat.:)

Lehet, hogy én rontottam el valamit, de a savó besűrűsödött és ilyen kefiszerű állagot vett fel amit már nem tudtam kimosni a fehérneműkből.


Most Na- perkarbonátban áztatom egy éjszakát a fehérneműket aztán mosószódában kimosom. Ez működik.:)

2012. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A mosószódához adj szódabikarbónát a mosáskor és ecettel öblíts.

Nem tudom, hogy miért, de az is fehéríti a ruhákat, ha napra teregetsz.

2012. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló tanácsaival tudok csak én is kecsegtetni, szódabikarbóna, eset és Nap.
2012. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*ecet
2012. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi tegnap vettem mosószódát de szódabikarbóna hiánycikk egerben nincs
2012. júl. 4. 07:55
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem eddig a legmakacsabbul elszürkült fehérneműt úgy sikerült kifehéríteni, hogy beszappanoztam Vanish szappannal, majd úgy szappanosan beáztattam fehér flakonos domestosos vízbe (rá van írva a dobozra is, hogy fehérítő hatású),és egy-két órát ázott benne. De találtam egy oldalt, ahol háziasszonyok több tippet írnak.

[link]

2012. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Fehér Venish gél!Az mindenre jó!
2012. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is egri vagyok:))) Én a zöldbolttól rendeltem 25 kg-t. Már úton van a csomagom. Rendeld meg, amíg lehet kapni. Remélem kitartok egy jó darabig ilyen mennyiséggel!
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!