Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet kivenni a Siemens...

Hogyan lehet kivenni a Siemens WM12E465BY típusú mosógépből a mosás végét jelző rettenetesen idegesítő hangjelzést?

Figyelt kérdés
Van hozzá használati útmutató, de azon egyáltalán nem lehet kiigazodni.

#mosógép #hangjelzés #hangjelzés-erősség állítás
2012. szept. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a mikrohullámú sütőmnek utáltam a sípolását a melegítés végén. (Meg a család akik még aludtak volna hajnalban amikor melegítettem)


Szóval fogtam, szétkaptam és megkerestem a nyáklapon azt a kis hangszórócskát ami a hangot adja.

Kiírtottam a helyéből... Azóta csend van.


Neked is csak ezt tudom javasolni...

2012. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végső megoldásnak nem rossz. Viszont a használati útmutatóban szerepel a hangerősség-állítás lehetősége, de a mellékelt ábrán se én, se a párom nem tudott eligazodni. Ha valakinek esetleg ilyen mosógépe van, vagy tud hozzá értelmes leírást küldeni, azt nagyon megköszönném... Nálunk is az alvás miatt kéne lehalkulnia, mivel addig sípol, amíg ki nem kapcsolom...(kisgyerek is van). Szétkapni még nem merjük, garanciális.
2012. szept. 9. 09:00
 3/5 anonim válasza:

Szia, nekünk sikerült beállítani:


1. Állítsd a kerek főkapcsolót középre ("O" jelhez)

2. fordítsd el eggyel jobbra -> ekkor a kijelző világít

3. Most nyomd meg a kijelző alatt a középső gombot (CENTRIFUGA) és tartsd nyomva (lépegetni fog a centrifuga-erősségek között) + közben fordíts a kerek főkapcsolón még egyet jobbra. Engedd el a CENTRIFUGA gombot. Ekkor kiír a kijelző jobb alsó sarkába egy számot, ez a "Gombjelzések" hangerőssége.

4. Nyomd meg a kijelző alatt a harmadik, vagyis az ÓRA jelű gombot -> ahányszor megnyomod, ugrik a hangerősség, 4 után a 0 jön, ott állj meg, vagy ahol tetszik.

(A 4 kicsit hangos lesz olyan közelről, készülj fel.)

Ha ez megvan,

5. Fordíts a kerek főkapcsolón újból egyet jobbra, ezzel most a "Tájékoztató jelzések" hangerősségét mutatja.

6. Megint a 4-esben leírtak.

7. Fordítsd vissza a kerek főkapcsolót középre a "O" jelhez, és kész.


Remélem sikerül!

2012. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a válaszolónak a HASZNOS választ!!!! Csak azt nem értem, a használati útmutatóban miért nem tudják ilyen értelmesen leírni?
2012. szept. 21. 08:49
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Milyenek a tapasztalatok a címben szereplő mosógéppel kapcsolatban? Érdemes megvenni vagy volt már vele gond?

Köszönöm a segítséget előre is!

2013. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!