Kezdőoldal » Otthon » Kert » SOS! Mit lehet tenni? Már...

SOS! Mit lehet tenni? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
A kertünkbe költözött két seregély, és egész nap be nem áll a csőrük, és borzasztóan idegesítő hagjuk van. Folyamatosan csattognak, nem is tudom mihez lehet hasonlítani a hangjukat, de már nagyon idegesít hogy reggeltől estig ezt kell hallgatnom! És hiába zavarom el őket, 5 perc múlva már újra ott ülnek a fán. Ráadásul macska is van a háznál, de az le se sz*rja őket, ott hempergőzik a fa alatt, bezzeg a madár meg majd megőrül. Már a kertbe se tudok kiülni mert megfájdul a fejem ezektől a madaraktól! Mi lehet cssinálni a madarakkal?! A válaszokat köszönöm!

2012. júl. 11. 10:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem is biztos hogy seregély, de mindegy is, a lényeg hogy hihetetlenül borzasztó hangjuk van, mindjárt megőrülök. Ma reggel a hangjukra keltem... nagyon rossz volt..
2012. júl. 11. 10:30
 2/12 gomzoli ***** válasza:
78%

1. Költözz a városba, ott majd az autódudálásra ébredsz, meg a villamos csörömpölésére, feltéve, ha az átlagos forgalom zaja addig fel nem zavar.

2. Fészkük lehet azon a fán? Ha nem lehet őket elzavarni, ez is egy ok lehet.

2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is ez van a kertben. A fekete rigók most költenek, és hívják a fiókákat repülni. Egy két hét az egész. Egyébként is ők voltak itt előbb. Azt csicsergik, hogy őket meg a mi tevékenységünk zavarja.
2012. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Az a macska csak tartsa meg a jó szokását.
2012. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, imádom a madarakat, de ami ennyire elviselhetetlen, az sajnos nem tudja magát belopni a szívembe.


Ez jó hír, hogy nem fog tartani egész nyáron, csak pár hétig! :) Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 11. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem seregély mer az nem kettesével jön.minimum:20-200-2000 darab egyszerre.
2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! :)
2012. júl. 11. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fekete rigó, már hajnalban 4 órakor fütyürészik, pedig én városban lakom. Minden esetre szívesebben hallgatom, mint most a forróságban a félóránként üvöltő mentő hangját.
2012. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet feketerigó, mert ez itt piszkosbarna színű
2012. júl. 12. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fekete rigónak csak a hímje fekete színű, (csőre pedig narancssárga), a tojó színe barna!
2012. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!