Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van jó tippetek, hogy mit...

Van jó tippetek, hogy mit csináljak, ha kicsi a lakás és nem férnek el a ruhák?

Figyelt kérdés
3an vagyunk. Papa, mama, egyéveske. Szeretnénk majd még egy bébit, így a ruhákat nem adom át vagy el. Se a mi ruháink ( pedig selejtezek rendesen), se a gyerekruhák nem férnek. Van jó tárolási tanácsotok? Nem szeretném, hogy ne otthonosan nézzen ki a lakás vagy olyan legyen, mint egy ruharaktár. De a 4 évszaknyi ruhák és az egy évnyi még használható gyerekcuccokat nem tudom, hogyan is pakolgassam. Tudtok segíteni? Ti, hogyan csináljátok?
2009. júl. 29. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én papírdobozokba szoktam tenni az évszaknak épp nem megfelelő ruhákat, és csak az van elöl a szekrényben, a többi eltéve.Ha van mondjuk valami egér és moly mentes, száraz helyiségetek, mondjuk kamra vagy spájz, akkor oda teheted a dobozokat, ha mondjuk ott el tudnál szerinted férni tőlük :)Vegyél molyirtót, vagy levendulát kis vászonzacskókba teszel, és bedobod egy-egy doboz tetejére, majd becsukod, szerintem így tudnád megoldani :)

rá is írhatod, hogy miket tettél bele, mert sok egyforma dobozból elég nehéz a megfelelőt kiválasztani :)

A dobozokat meg egymás tetejére tudod tenni :)

Ugyan ezt cipőkkel is meg lehet csinálni, ne dobd ki a dobozukat,de erre is írd rá melyik cipő vagy fényképezd le, és ragaszd a dobozra a képet, így tudni fogod mi hol van :)

remélem tudtam segíteni:)

2009. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni zipzáros átlátszó műanagtárolókat is.Abban látod is,hogy mi van benne.Van belőle nagyméretű is,abban a felsőruhák is elférnek.A Quellében vannak ilyenek,De ha van valahol helyed, lehet náluk szekrényt is kapni.Az is műbőrféle ,és váza van,zipzáros elejű.Sok holmi elfér benne.
2009. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a problémám nincs helyem pedig nem kicsi a lakás de nem is nagy 75nm és. még sincs helyem. én is próbálom úgy hogy télieket télen előveszem nyáron meg a nyáriakat. de az a baj hogyha csak állnak a ruhák a fönti szekrényben akkor télen mikor előveszem újra akkor mindet moshatom mert nem lesz jó szaga büdös lesz.
2009. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk kertes házunk van te nem írtad hogy te milyenben laksz!Szóval nálunk is ez van, én is minden ruhát megtartok, a második gyereknek!Egyszerűen beleteszem mosva, vasalva, hajtogatva 1 zsákba a párom felviszi a padlásra, és felköti a gerendára, mert akkor semmi nem tud belemenni!

A szüleim is így csinálják kb 20 éve, és tökéletes!

2009. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utólsó előtti vagyok. énis kertes házban lakom . plha én felkötném a padlásra akkor is belemenne az egér,mivel még a kötélen is tud mászni.
2009. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz előző válaszoló!Még az én gyerekkori ruháim is megvannak a szüleimnél zsákokban,felkötve és bizony abba nem megy bele egér!A néhánnyal előttem író nagyon jól írta!Nálunk is fel vannak kötve, és soha nem megy bele állat!Csak a zsák alját is be kell csomózni mielőtt megtöltöd, mert a gravitáció hatására sz évek során elengedi az alsó forrasztás,!De sem egér, sem patkány nem fog belemenni!
2009. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!