Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használsz öblítőt?

Használsz öblítőt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, milyen arányban használnak/nem használnak az emberek öblítőt.

2012. szept. 14. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

még jó :D

Lenort használok azt szeretem.

2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen
2012. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen
2012. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ecet annak számít? Én azt használok, valami muszáj, anélkül nagyon durvák lennének a ruhák.
2012. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ecet az ecetnek számít:) Az ilyen átmenet:) De külön kategória:) Van az igen, nem és az ecet:)
2012. szept. 14. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, használok öblítőt, általában a három legismertebb márkát váltogatom :)
2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használok:)
2012. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már 10 éve nem. Ecettel öblítek. Azóta nem kemények a törülközőim.
2012. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is áttértem az ecetre, mert nem találok olyan öblítőt, aminek ne idegesítene a szaga.

A törülközőket viszont már régóta nem öblítőzöm, mert olyanok voltak tőle, mintha zsírosak lennének, nem itták rendesen a vizet.

2012. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, a törölközőket én is régóta nem öblítőzőm, szintén tapasztaltam, hogy azóta sokkal jobban szívják a nedvességet. Sőt, mintha a használat során nem is büdösödnének be. Idáig néhány napos használat után, legalábbis a kéztörlő törölközőt cserélni kellett, már annyi idő után bebüdösödött, pedig fel van akasztva olyan helyre, hogy tud száradni. Mióta nem használok hozzájuk öblítőt, azóta nincs ilyen probléma.

Bocs, nem térítésként szántam a kérdést, ezt csak leírtam a hasonlót íróknak, mint saját tapasztalat.

Jelenleg valójában a ruhák puhaságára és illattartására vagyok kíváncsi öblítő nélkül.

2012. szept. 15. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!