Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A felültöltős mosógépem...

A felültöltős mosógépem adagolójából nagyon gyakran nem jön ki a mosószer, sőt még a víz is megáll felette. Mitől lehet ez? Ha meg kézimosásra állítom, a ruhák mindig tele vannak mosószer darabokkal. Hm?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Huhh én is megszenvedtem ezzel a priblémával, iszonyat csúny volt, az alig 1,5 éve használt gépemnek az adagolói.

Pár hetes sikerült nagyon szépen kitisztítanom, igaz még apárom is segített. :-)

Több módszert is használtam.

- szétszedtem darabokra amennyire csak lehet

- rossz fogkefével, dróttal, víz sugárral nyomattam a vizet, és piszkáltam ki a cuccot

- ragtam bele hideg zsíroldót

- domestotst

- penész ölőt

majd végül a párom a kerti slaggal elég jól kicsapatta, és egy hosszú dróttal is belenyúlt, amivel sikerült neki

már majdnem 100% an szép lett!

én mostmár minden mosás után lepattintom a gépről, és sima vízzel kicsapatom, hogy ne maradjon benne mosópor darab, és öblítő sem

remélem sikerülni fog majd neked is :)))))

2008. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öblítőnél van egy nagyon egyszerű dolog,amit ha megteszel nem fog bent maradni.A koncentrátumot ne töményen,hanem higítva használd.Anyósomnak is mondom,de nem hiszi el,hogy nekem ezért nem tomítődik el az öblítőrész a tök ugyanolyan mosógépemen.Ha nem akarja kiosni a mosóport,akkor még az is segíthet ha folyékony mosószert használsz miután alaposan kitakarítottad.A kézimosásnál is alapos öblítés legyen a vége,esetleg plusz egy öblítő progi.
2008. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

nekem whirpool felültöltős van,de nem lehet levenni a mosószer adagolót

sajnos már olyan piszkos,hogy nem látom,mennyi öblítő kell bele.de sikerült kitapasztalnom.hogy tudnám azt kitisztítani. havonta át szoktam mosni 90 fokos vízzel ecettel,de az sem segít

2008. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is felültöltős whirlpool van. Eleve miután sikerült kitakarítanunk nagy nehezen azóta nem teszünk bele mosószert se öblítőt, semmit. Mindent a ruhákra teszünk közvetlenül(ilyen kis golyós izébe). Mosógépszerelő mondta. De amúgy néha üresen nem árt ecetes vízzel végigzavarni egy programot rajta. Szintén szerelőtől jött ötlet.Sajna minden gépnek megvan az átka.
2008. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanyt olyanra állítottam mint agőzborotva(ehhez hasonlít legjobban),ez elég sokat segített.És én is gélt használok.
2008. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!