Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire parasztság egy...

Mennyire parasztság egy társasházban most (este 10-kor) nekiállni porszívózni?

Figyelt kérdés

Holnap már nem lesz időm, de mindenképp meg kellene csinálnom. Igazából fogalmam sincs, hogy mennyire hallatszódik át:D

Ti tennétek a szomszédokra és megcsinálnátok?:D


2012. okt. 13. 22:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Lefikáztak rendesen,pláne a "kisgyerek érdekvédelmisek",de azért egy valamit hadd tegyek hozzá ehhez,mint kisgyerekes gyakorló anyuka,ha a gyerekem megfázik,akkor előveszem a porszívót éjjel-nappal(ahogy szerintem még nagyon sokan),mert csak orrszívó porszívóval tudom kiszedni a váladékot...Igaz ez csak 1perc,de azért fontosnak tartottam megemlíteni...A másik meg,h a kicsik, a hirtelen éles hangokra riadnak fel,nem a mondoton zúgsára,sőt az első hetekben a porszívó meg is nyugtat sok gyereket.

Amúgy én se porszívóznék este 10kor..

2012. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha társasházban laksz, akkor ki kell legyen függesztve a lépcsőházban egy szabályzat, hogy mikortól tilos hangos munkákat végezni. Általában ez 6, vagy 8 óra szokott lenni attól függően, mennyire zajzáróak a falak. Tehát ezen időpont után nem illik porszívózni, fúrni-faragni, mosni (bár ez inkább már a régi, ugrálós mosógépekre volt értve). Természetesen, ha pl este 9-ig kiborul a virágföld a szoba közepére, akkor azt felszedheted géppel, de amúgy 9 után már ilyet sem ajánlatos. Tudod: társas együttélés szabályai. :)
2012. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%

engem a kalapálás sokkal jobban zavar, mint egy monoton porszívózás.

amikor itthon voltam, és épp felújítottak, az déli 12kor is bosszantott. ha egész nap porszívóztak volna, azt le is tojom.


ha a bolond szomszédbanya ütögetheti a falat éjfélkor, akkor én is porszívózhatok 10kor. ha a proli szomszéd bagózhat az ajtóm előtt, akkor szexelhetek hangosan.


nehogymár én finomkodjak, ők meg játsszák az elefántot a porcelánboltban.

2012. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Hát én tanyán lakok itt több km-es körzete senki nincs így senkit nem zavar.
2012. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nálunk a szomszéd rendszeresen éjjel mossa a ruháit de sajnos csak így tudja megoldani! Lehet valami olyan borult ki neki amit csak porszívóval tud jól és rövid idő alatt összeszedni
2012. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!