Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Whirpool felültöltős mosógépem...

Whirpool felültöltős mosógépem van, de nem lehet levenni a mosószer adagolót. Sajnos olyan piszkos, hogy nem látom, mennyi öblítő kell bele. Hogy tudnám azt kitisztítani? Havonta átmosom 90 fokos vízzel ecettel, de nem segít

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 13:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az alapos választ.azóta már tönkre ment a gép.most egy fagor 1fet211-es van
2011. ápr. 15. 22:25
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! Hosszú, és fáradalmas tortúra után sikerült kitisztítanom a mosógép öblítő adagolóját. Nagyon sokszor, sokféleképpen, sokféle tisztító- és marószerekkel próbálkoztam, amik itt voltak leírva,de sosem sikerült tökéletesen. Na de ma!!! Ma összejött. Méghozzá anyósomnak van gőzölője, amit teleshopon keresztül rendelt már régen, és gondoltam utolsó lehetőségként kipróbálom azzal, és láss csodát! Sikerült!!! Tökéletesen tiszta lett. Úgy meneteltek kifelé a nyálkás öblítőmaradékok, mint a katonák! Ez a napom jól indult! Szép napot mindenkinek!
2012. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bolondos60 válasza:
Sziasztok! Most, hogy vettem a géphez új mosószer adagolót, sikerült a régit kitisztítanom tökéletesen. Kivettem az átlátszó műanyag részt és abba a kis résbe, ahova a vizet küldi, beöntöttem 10% ecetet, majd zuhany letekerve nagy nyomással forró vízzel átmostam. 3x ismétlés után tökéletes lett. Most vitessem vissza a 10500+postaköltség Ft-ért vett másik adagolót?
2014. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!