Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindenki minden reggel elrakja...

Mindenki minden reggel elrakja az ágyneműt és este előveszi?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég fárasztó. Főleg este mikor fáradt vagyok. Legszívesebben csak eldőlnék az ágyon.
2009. szept. 28. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Ha jönnek a vendégek, meg ha itthon van apa.

Most külföldön van, a lányom az ágyamban alszik, nem vetem be, minek?

Meg pólóban alszom. És szétdobálom az újságokat és a csokipapírt az ágy körül!

Soká értettem meg, de a hálószoba kincs!

2009. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elrakom.De van ismerősöm,akinek van külön "csak "hálószobája,ő reggel csak megigazítja,kiszellőzteti az ágynemút,és előkészíti éjszakára.
2009. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem... ahogy felkelek úgyhagyom és este meg csak átöltözök és visszafekszek
2009. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én általában csak letakarom egy ágytakaróval. Ha tudom, hogy vendégek jönnek, akkor rakom csak el.
2009. szept. 28. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kincsnek tartom a hálószobát. Azelőtt, több, mint egy évtizedig egy 12 négyzetméteres szobában laktunk, ami dolgozó szoba, étkező, konyha, hálószoba, nappali stb. volt egyben, szóval minden a wc-n és a fürdőszobán kívül. Ha elővettem egy poharat, előtte minden mást el kellett pakolni a helyére, hogy le tudjam tenni mondjuk az asztalra. Az ágy és az íróasztal, étkezőnek használt polc között épp csak közlekedni lehetett, lapjával.

Most élvezem, hogy francia ágy van, az ágyneműt otthagyom rajta, kiszellőzik rendesen, általában megigazítom normálisra és én is csak vendégjárás idején teszem el, illetve legtöbbször az ágy saját takarójával letakarom.

2009. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis! max sátoros ünnepek előtt, de akkor a kanapét is behúzom. egyébként meg minek? aki átjön, az nem azért fog megszólni. :)
2009. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdés:)


Én nem szoktam!!!!!!!minek!!!!!Ugy szoktam hogyha mondjuk jön egy vendék akkor is szép legyen, hogy mindig szép és egyforma ágyhuzatom van a palanon párnán, éd szépne megvan ágyazva.

2009. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi elrakjuk minden reggel (1 perc!) és este kivesszük az ágyneműtartóból és megágyazunk (2 perc)...


Pedig van külön hálószobánk, de mégis valahogy jobb érzés így.

2009. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
az bisztos sterilebb,mert nem szarja le a légy!
2009. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi ágyazunk reggel -este , sőt a gyerekekét is nekem kell mert még csak ovisok .
2009. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!