Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell kimosni az ágyneműt?

Hogyan kell kimosni az ágyneműt?

Figyelt kérdés
Hiába mosom ki, két nap után már ugyanolyan büdös meg ragacsos, mint előtte. Régen egy hétig friss illata maradt, meg tiszta érzésem volt, ha reggel felébredtem, de ennek valamiért vége. Pedig régen sem csináltam másképp, egyszerűen csak bedobtam a mosógépbe. Mi lehet a gond?
2012. okt. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van benne? Toll? Nekünk is az volt, de évek után már hiába mostam, büdös maradt, ki kellett dobnom.

Ha esetleg polyester a töltet és büdös marad, akkor lehet, hogy több napig szárad és így beáporodik.

2012. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, toll a párna és a paplan is, de azokhoz én nem nyúltam soha, csak szellőztettem az erkélyen. Csak a huzatokat mostam. Akkor ezek szerint tök új szettet kell venni mindenből? :-(
2012. okt. 23. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell új, lehet tisztíttatni a tollat, keress rá a neten, hol vállalják.
2012. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: igen lehet tisztíttatni, de nagyon drágáért vállalják. Már szuper jó paplanokat lehet kapni elég jó áron az IKEÁ-ban, vagy ha az messze van tőletek, akkor a Jysk-ben. Mi is itt vettük, 4 évszakos, a kettőnké 11.000 Ft volt akciósan. Nagyon jó meleg, meg vagyok vele elégedve!! (Toll paplant még egyszer nem vennék, ezt sokkal könnyebb tisztítani.)
2012. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam egy tisztítóban és felhívtam még 2-t, de majdnem egy új áráért vállalják, úgyhogy szétnézek én is az újak között. Köszi szépen a válaszokat! :-)
2012. okt. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!