Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A minap vásároltam egy új...

A minap vásároltam egy új ágynemű takaró. Szerintetek érdemes kimosni?

Figyelt kérdés
ugyanis nem 1szerű.mivel 5kg-os dobú mosógépbe bele se fér,így 2 választás maradt: vagy nem mosom ki, vagy elviszem tisztítóba (ami azért elég drága)
2012. okt. 4. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod kimosni?

Jellemző kínai szaga van? Sajnos azon sok esetben a mosás sem segít!

2012. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:

3 választás van. A harmadik, hogy kimosod kézzel.

Szerintem válaszd ezt. :)

2012. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

minőségi ágynemű.úgyhogy nincs kínai szaga.de az új ruhát is kimossa az ember nemde?

könnyű aztmondani h kézzel kimosni.nagy mérete végett csak fürdőkádban tudom kimosni,kicsavarni, meg rohadt nehéz, ha nem csavarom ki rendesen,meg 1hét mire megszárad

2012. okt. 5. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
minek kimosni?? :s
2012. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért gondoltam kimosni,mert nem volt becsomagolva,mikor megvettem.nemtom mennyire takarták le,de porosodhatott+emberek összefogdossák.csak magamból indulok ki: én is megfogdostam más ágyneműket,h milyen is a tapintása,anyaga.
2012. okt. 7. 10:33
 6/6 kovpet ***** válasza:
Nekem férfiként is teljesen egyértelmű, hogy MINDENT kimosok, mielőtt használatba veszem.
2012. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!