Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek utálom a házimunkát...

Mit tegyek utálom a házimunkát? Szalad a lakás, hegyben áll a vasalatlan ruha.

Figyelt kérdés
Rendet rakok, de nem tudom megtartani. Olyan semmi értelme érzésem van. Hozzánk csak akkor jöhetnek ha szólnak előre, és közben mindig bánt hogy a kutya sem nyitja rám az ajtót csak úgy.
2009. aug. 12. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Menj el otthonrol, vagy fogadj takarítonot.
2009. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint Én vagyok a 3 műszakos, az utánam szólónak válasz. Azért van rumli mert mindig marad valamennyi napról napra, amire nem jut időm, és ez idővel felhalmozódik. Akkor pedig már még nehézkesebb nekilátni, pláne a végére érni. Hogy miért nem segítenek a többiek? Mer igen nem egyedül élek. Hát ugyanez okból kifolyólag ....időhiány, és fáradtság....Nem tudom ezt mások hogy oldják meg, Nekem nincs jobb ötletem. Azért próbálom amennyire lehet vigyázni a rendre, de nem mindig sikerül ez van. Ismerek olyat aki tisztaságmániás,..... hát őszintén?.... elég idegesítő tud lenni, akkor inkább ilyen vagyok.
2009. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. aug. 14. 08:48
 14/14 anonim ***** válasza:

Bejárónő?

Én ezen gondolkodom, mert a takarításra szánt időt inkább a férjemmel és gyerekemmel tölteném, mert alig tudunk együtt lenni, a párom sokat dolgozik.

2009. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!