Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Csillag van olyan jó, mint...

A Csillag van olyan jó, mint a Calgon?

Figyelt kérdés
Muszáj vagyok használni, mert az ecet nem használt. Kaptam ajándékba Calgont, az szépen kitisztította a gépet, de most elfogyott. A Csillag olcsóbb, csak nem tudom, hogy van -e olyan jó.
2012. nov. 25. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Sem a Calgon, sem a Csillag nem oldja a vízkövet! Ez csak reklám. Mosd át a gépet ecettel, ha kell többször is.

Én évek óta öblítő helyett ecetet használok, és nem vízköves a gépem. Pedig már 12 éves.

2012. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan jó pénzkidobás.
2012. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is az ecetre szavazok. 20 %-ost használok, semmi baja a gépeknek (mosogatógépbe is ezt használom öblítőfolyadék helyett.
2012. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha mosószódát raksz a mosószerhez-fele harmada mosószer kiváltható-szintén vizlágyító hatású és még a mosásban is szerepet játszik.az ecetes öblítés is nagyon jó(semlegesíti a mosószert is). mi ezeket használjuk és sosem volt a kemény víz miatt vízköves a mosógép.
2012. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Használj Lidl-ben kapható W5 vízlágyító tablettát. 51db-os kerül 1000 Ft-ba. Ha használ, akkor megérte. Ha nem használ, akkor sem sok a kidobott pénz az ablakon, mivel nagyon olcsó.

De fog használni, saját tapasztalat: amikor a régi Whirlpool mosógépünk trutyis volt , akkor kezdtem el ezt a Lidl-s W5-öt használni. 1-2 hónap alatt megtisztult a gép, olyan szinten, amit addig semmilyen tisztítószerrel, ecettel vagy vízlágyítóval sem tudtam elérni. Na ez a W5-nek sikerült.

Sok sikert hozzá, és tök olcsó. Ecetet meg ne tegyél a mosógépbe, nem oda való.

2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy olvasd el ebből a 6. választ, ha betartod tiszta lesz a géped, a ruháknak meg teljesen tiszta, friss illatuk lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!