Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztithatnám ki a...

Mivel tisztithatnám ki a járólapok közötti fugát, olyan kellene amit utánna elég csak felmosni, mert mozgáskorlátozott vagyok és nem megy a négykézlábas fogkefés megoldás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Domestos GrosBuster - koszmester, vagy valami ilyesmi neve van, kifejezette fugára való, és a színét nem szedi ki, nekem nagyon szépen leszedte a koszt, csak rá kell nyomni a fugára (sűrűbb, mint a sima domestos), állni hagyni egy fél órát kb., mondjuk én egy szivaccsal kicsit átdörzsöltem, de anélkül is leszedi, utána viszont sokszor fel kellett mosni tiszta vízzel, hogy ne csússzon, mert elég tömény.
2009. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem mászkálok négykézláb, vettem a dm-ben Denkmit Penészetávolítót. Bár nem penészes a fugánk, csak bekoszolódik idővel, ráfőjtam otthagytam egy fél órára, utána csak felmostam 2x és gyönyörű lett.
2009. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,nekem se penészes csak koszos,a dm termékeit szeretem,ezt kipróbálom,a domestos nekem erős
2009. aug. 25. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!