Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dreft mosógél mellé kell...

Dreft mosógél mellé kell használni öblítőt?

Figyelt kérdés
Mert magában is olyan jó az illata.
2009. szept. 2. 09:18
 1/4 anonim válasza:
szia. én nem használtam öblitőt, ugyanolyan puha volt, mintha használtam volna.apa, nagymama nagyon szerette az illatát.:)
2009. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért kell az öblítő, mert az távolítja el a ruhákból a vizes öblítés után a maradék mosószert. Tanultam.

De ha babádnál nem okoz gondot hogy nem használsz, akkor nem kell:)

2009. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom ez a mai mosószerekre és öblítőkre mennyire igaz, de mint ha olyasmi rémlene az öblítőkkel kapcsolatban, hogy antisztatizálnak. Szerintem ha olyan anyagot mosol lehet hogy érdemes használni.
2009. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarom mg egyszer feltenni a krdést. Csak kiegészíteni, hogy én Dreft 5 az 1-ben mosószert vettem. Ez mit jelent? Az 5-be már beleférhetne az öblítő is. Ez kifejezetten babáknak van. Miért lenne ez jó nekik, ha utána akármilyen öblítőt is használnék?
2011. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!