Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes lenor öblitöt használni?

Érdemes lenor öblitöt használni?

Figyelt kérdés

Pontosabban érdekelne a sommerbrise(sàrga lenor),de bàrmelyik fajtàja érdekelne.

Most kezdek sajàt hàztartàst vezetni,és nem tudom,a sok Lenor öblitö közül melyiket vàlasszam


2008. aug. 15. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én imádom a lenor illatát :)nekem a legjobban a sárga, a rózsaszín, meg a piros tetszik:)de mindegyiknek nagggyon jó illata van.

igen, tudom, vannak már nagyon jó illatú mosóporok, és sokan azt mondják, hogy felesleges az öblítő, de én imádom!!

sztem a lenornak van a legjobb illata az összes öblítő közül!

2008. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Használj inkább mosódiót, és illóolajat. Olcsóbb is, mint a mosópor+ öblítő, meg egészségesebb is.
2008. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Lenor öblítőt használok, felváltva hol egyik, hol másik illattal. A kedvenceim a sárga :-) és a piros. Ez a márka jött be, mert ennek nem megy el olyan gyorsan az illata a száraz ruhákból, mint a legtöbb másfajta öblítőnek. De például a nővérem egy másikra esküszik. Szerintem próbálgass, aztán majd te magad döntheted el, melyik a legszimpibb.
2008. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen mi is lenort használtunk, de már a dreft a nyerő. Tovább tart az illata és puhább a ruha!
2008. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én is friss háziasszony vagyok,és mindig mást veszek,de a lenor tényleg sokáig megmarad,és sztem nem érdemes spórolni vele.:-)imádom amikor szárad a ruha az udvaron,és amikor megcsap az illata.tök jo.
2008. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Mindenképp...a sárga lenornak naggyon jó illata van, és működik is:)
2008. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szia!Ki kell tapasztalni melyik mosóporhoz mi jó! Én most fedeztem fel a tesco öblitőt 1,5 literes ugyanolyan mint a lenor! előtte én is azt használtam! Tomi mosóporhoz nagyon jó! De tényleg függ attól is az illat, hogy milyen a mosópor!
2008. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sárga Lenort használok, csodálatos illata van!
2008. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sàrga lenorral mostam tegnap:))))999

nagyon jo

2008. aug. 23. 11:16
 10/11 anonim válasza:
100%
A sárga lenornak megváltozott az illata :S Régen nem ilyen volt! Imádtam..egy darabig nem vettem és mikor újra ...szomorúan tapasztaltam ,hogy nem a régi ( az illatot ugyanolyan jól tartja a ruha)...bár nem ebbe a témába illik és lehet nem is érdekel senkit,de a lenor állatkísérletekkel készíti a termékeit :( Így nekem nincs szívem venni belőle...
2009. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!