Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell keményíteni?...

Hogyan kell keményíteni? Pólyát szeretnék konkrétan keményítővel kimosni, kezelni olvastam a hagyományos vízben feloldandó keményítőről - amit a mosógépbe kell tenni? Illetve láttam keményítő sprayt is. Melyiket ajánljáto, menete?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a vasalás időzítése sem mindegy. Szóval tapasztalt háziasszonyokat keresek, akik részletesen elmondják nekem hogyan és mikor mit:)!!!
2009. szept. 4. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek? A babának puha kell!!

Vegyél rendes por keményítőt, főzd meg az utasítás szerint! mondjuk 2 kanállal! Szűrd egy lavór vízbe, öblítsd ki benne a pólyát, és amikor még nyers(jó nyirkos, de nem vizes) akkor vasald szárazra. Folyékony keményítőt is vehetsz. Spray az semmi!

Nem kell mosógépben tenni, elég 3 másodpercre belemártani. Ezért ne engedd tele! Használhatod a centrifugáját, és terítsd ki, kisimítva.mármint lógjon!

2009. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha veszel egy Op-Art keményítőt, abból 3 evőkanálnyit elkeversz öt liter hideg vízben, és a megmártod benne a pólyát.Jó nyirkosan vasalod.
2009. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!