Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött paprikát lehet keményí...

Töltött paprikát lehet keményítővel sűríteni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy dobozzal, amihez vettem csak egy kiskanálnyi kellet, így amibe lehet használnék belőle hogy el is fogyjon.Főzelékhez már használtam, jó a töltött paprikához is?

Még mihez lehet használni?

Az elött soha nem használtam.. :S


2011. okt. 15. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó. És használhatod még sóskához, krémlevesekhez is.
2011. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek "sűríteni" a töltöttpaprikát?

Paradicsomlében megfőzöd és készen van.

2011. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Levesekbe, főzelékekbe, szószokba, mártásokba tudod még használni és ezerszer egészségesebb formája a sűrítésnek, mint a rántás meg a habarás.

Sütikbe nem szabad, mert betonná tudja keményíteni a tésztát.

2011. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keményítővel olyasmit sűríts, amit azonnal meg is esztek, mivel ha kihűl és újraforralod, újra folyós lesz


amúgy mostanában mi se rántással sűrítjük a töltött paprikát, hanem krumplival vagy semmivel

2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Végül is nem volt szükség a sűrítésre.

Van amikor túl híg marad és olyankor szoktam bele rántást tenni, de most besűrűsödött magától. :)ű

A tippeket is köszönöm

2011. okt. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!