Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elfelejtettem, hogy a sóskában...

Elfelejtettem, hogy a sóskában tej is van, bár keményítővel készült nem liszttel. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Most ettem egy tányér sóskát, és mikor rájöttem, hogy ebben tej is volt, olyan hányinger jött rám. Mellé rizst ettem. Szigorúan be akarom tartani a diétát. Nagy baj, hogy ettem sóskát? :S
2011. nov. 1. 13:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy keményítő napom van
2011. nov. 1. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
"és mikor rájöttem, hogy ebben tej is volt, olyan hányinger jött rám" - beteg dolog, amit művelsz, remélem tudod.
2011. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
23%
A tejet nyugottan ihacc sztem az nem hízlal
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

az elvont világotok szerint végzetes hibát követtél el, a valóságban azonban jelentéktelen.

viszont az 1. válaszolónak igaza van, sajnos az beteges, ha a tej gondolatától hányingered lesz :I vannak olyan időszakok, amikor a tej az egyetlen fehérjeforrás, mert a kevés állatot nem vágják le háború idején, te ilyenkor szétrókáznál mindent? :D

2011. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én a diéta szempontjából kérdezem. végre életemben először tényleg szeretném végigcsinálni.
2011. nov. 1. 14:53
 6/12 A kérdező kommentje:
a tej pedig fehérje, amit nem szabad keményítő napon fogyasztani. nem a tejtől lett hányingerem, hanem hogy megszegtem a rendszert... és hirtelen el is ment tőle az étvágyam
2011. nov. 1. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
a sóskában is van fehérje természetesen.
2011. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedves Aczél. már több helyen is olvastam a válaszaidat. köszönöm, roppant értékesek!
2011. nov. 1. 15:02
 9/12 anonim válasza:

ha a diéta nem orvos által elrendelt, akkor szerintem kár aggódnod érte.

természetesen harakirit is elkövethetsz, a jelenlegi törvények ugyanis ezt nem tiltják. max a segítőről kell lemondanod, aki levágja a fejed, ha elbaszod.

2011. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

előző dicsérő szavaid igen jólesnek, Kedves Kérdező!

és egy ilyen jó meglátású embernek nem csak tudatosan, de szívből sem ajánlom egy ilyen kellemetlen étkezési szokás követését.

2011. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!