Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valakinek tapasztalata a DM...

Valakinek tapasztalata a DM saját márkás Denkmit öblítőről? Azon belül is a Magic Touch-ot (lila lepkés) használta valaki?

Figyelt kérdés

Akcióban vettem 300Ft-ért, a flakonban nagyon finom édes illata van. Kérdés, hogy mennyire marad benne a ruhában. Sokféle Lenorban is csalódtam már.

Vasárnap lesz csak mosás, de már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.



2013. febr. 15. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anyu szokta azt használni, nekem nagyon tetszik :) Tartósan megmarad az illata is.
2013. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén, én többet vártam tőle. Pedig szeretem a DM-es cuccokat, többnyire jók a termékeik, de ezzel valahogy nem vagyok kibékülve.


Fekete ruhákhoz próbáltam ki, Perwoll Black Magic mosógéllel, ami enyhe illatú, és azért szeretem, mert inkább az öblítő illata érvényesül. Ha pl. vaníliásat használtam Softlanból, akkor nagyon kellemes vanília illata volt a ruháknak. Szóval nem nyomja el az öblítő illatát az erős mosószer illat. Ennek ellenére alig érződik az öblítő (DM-es) illat. Pedig a flakonba nagyon erős, kellemes édes illata van, az öblítővíznek is jó illata volt, illetve a szobába, amíg száradtak a ruhák, ott is nagyon jó illat volt. Csak mire megszáradtak, az illat is elpárolgott a ruhákból.

Sőt, még egy helyen felfedeztem, hogy a fekete ruhán, kicsi foltot hagyott, pedig a gépet fekete ruhák miatt 7-szeres öblítésre tettem extra víz felhasználással, szóval kizárt, hogy bármi egyéb volt, illetve csak 4 nagy darab ruha volt a gépben, és ehhez tettem teljes adagot.


Én többet vártam egy német terméktől, oké, hogy "olcsó" DM-es, de alapvetően jó cuccokat ismerek tőlük. Nagyon enyhe illat sajnos. A listát nálam még mindig a vaníliás Softlan vezeti.

2013. febr. 17. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!