Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A férfinek van saját lakása a...

A férfinek van saját lakása a nőnek nincs. Szerintetek mennyire jó ha a nő oda költözik a férfihoz? . Hiszen kiteheti bármikor. Továbbá.

Figyelt kérdés
A lakása rendezetlen és szétszórt... lányok ilyenkor gondoskodnátok arról h rendet tegyetek vagy ti is úgy érzitek nincs beleszólásotok mert az ő lakása...Mit tennétek ti ilyenkor???

2012. szept. 4. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem is engedném, hogy odaköltözzön, mert ha már most azt mondja, hogy rendezetlen és szétszórt, az veszekedős fajta.

Nem jó, mert valszeg ő is kifog tenni.

2012. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit takar az odaköltözés, odaviszed a fogkefédet?
2012. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem ha minden cuccom ott van nála együtt élünk konkrétan... nem tudom teljesen magaménak érezni ...esetleg ha kicsit átalakítanánk ,nem?
2012. szept. 4. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajtja le a wc-t? Rúgd ki a lakásából:D


- Majd ha megtanulod lehajtani visszajöhetsz!

- De ez az én lakásom..

- Kuss!


:DD


Egyszer összejöttem egy csajjal ilyen éjszakai mulatkában, felmentünk hozzám meg minden, délben ilyen nagy pakolásra ébredek. Nézek körül.. ez nem is az én lakásom! Minden átpakolt. Mig aludtam hazament egy csomó cuccért és szabályosan birtokba vette a lakást:D Csak a keresztnevét tudtam:-)

A nők nagy mágusok.


Figyu, ha megengedte hogy ott oda költözz akkor nem érheti nagy meglepetésként hogy élettérre is vágysz, szóval mond el neki a vágyaid. Nem ezt kéne tenned?

2012. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég nagy luxus csak azért fenntartani egy lakást, fizetni a számlákat, stb, esetleg évekig, mert mi lesz ha esetleg egyszer kidob a pasid.

De ha van rá pénzed...

A másik, meg hogy az milyen már, hogy összeköltözöl a pasiddal, de egymás cuccaihoz, berendezési tárgyaihoz nem nyúlhattok?! És az ágy kié? az övé és akkor nem fekszel bele? Én ha már összeköltöznék valakivel, lennék vele olyan viszonyban, hogy már majdnem mindenünk közösnek tekinthető ilyen szempontból.

2012. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy összeköltözést illik megbeszélni, nem egyedül gondolkodni, hogy ki mit tegyen. Így elkerülhetők a konfliktusok.
2012. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!