Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most érkeztem haza az egyetemr...

Most érkeztem haza az egyetemről és úgy néztem meg, hogy meg van-e száradva az ágynemű, hogy nem mostam előtte kezet. Szerintetek ki mossam mégegyszer az ágyneműt? Nem kaphatok el fertőzést ha úgy fekszek bele?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kicsit hipohonder? :D

Nem hiszem, hogy fertőzést kapnál, semmi bajod nem lesz tőle. De ha rossz érzéssel feküdnél most bele, ez járna a fejedben, akkor szerintem úgyis ki fogod mosni. :) Viszont valamit kezdened kellene ezzel a kényszeres dologgal, nehogy elhatalmasodjon rajtad.

2013. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az vagyok... De nem mosom ki! csak azért se! Próbálom kontrolálni... Csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki jár ilyen cipőben és nem néz hülyének :D
2013. febr. 18. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért túlzás! Semmi bajod nem lehet annyi kosztól és bacitól, ami egy érintéstől az ágyneműre került!
2013. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(Első voltam.)

Egy kicsit én is ilyen cipőben járok, de kétszer mosni azért nem fogok. Amúgy mikor hazaérek, nekem is első a kézmosás, és az utcai ruha ledobása. :)

Esetleg tedd el a szekrénybe, hátha elfelejted, mire legközelebb ágyneműt húzol.

2013. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig az az első! Sőt kézfertőtlenítő is mindig van nálam, ill. kézkrém mivel ezek miatt mindig kiszárad a kezem. De most ahogy beléptem a lakásba gyorsan áttapogattam , hogy mennyire száraz mert ezt akarom ma felhúzni... De igazatok van :) nem fogom kimosni :) pocsékolás lenne :)
2013. febr. 18. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy annyi baci a levegőből is rákerül, nem oszt, nem szoroz. Ez így természetes. Akárhogy mosod, úgysem lesz steril. :)
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi bajod. Amúgy nekem is volt ilyen jellegű problémám, naponta csak a cipőm fertőtlenítésével legalább 40 percet töltöttem el, munkahelyre beérve, ebédről visszaérve és hazaérve mindig lefertőtlenítettem a talpát, de ha máshova is mentem, akkor persze még többször is megtettem ezt. Érdemes pszichológust felkeresni, nekem nagyon sokat segített, sokkal több időm van és nyugodtabb vagyok azóta, hogy nem a fertőzéseken izgulok. Ma már csak nevetek az egészen :)
2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami meg akar fertőzni ,az meg is fertőz .Csinálhatsz amit akarsz .
2013. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!