Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhák hónaljrészében mosás...

A ruhák hónaljrészében mosás után is benne marad az izzadtságszag. Hogy mossam, hogy kijöjjön?

Figyelt kérdés
60 fokon, Tide mosóporral, Coccolino sensitivvel mosok normál programon és mégis benne marad
2009. szept. 14. 09:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Ilyennel még nem találkoztam, de nem lenne egyszerűbb desodort használni? Hogy ne is legyen izzadságszagú a ruha?
2009. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

09:26


Nagyon okos vagy. Nyilván eléggé izzadós fajta az illető, valószínűleg dezodort is használ. De van olyan, hogy ennek ellenére az ember fél óra alatt leizzad

2009. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

09:44 vagyok


egy kicsit magas az a 60 fok, elég lenne 40-(50) fokon. Így "beleég" a kosz, lehet, hogy az izzadtsággal is ez történik

2009. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

na, én meg pont azért vettem magasabbra a hőfokot, hogy hátha úgy jobban kijön, egyébként régen 40 fokon mostam

sajna szülés óta játszanak velem a hormonok és erősen izzadok, természetesen használok dezodort, se egyik sem használ, már mindent kipróbáltam

2009. szept. 14. 10:59
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a gépi mosás előtt hideg vízzel sok mosószerrel csak a hónalját jól átdörzsölni. Az izzadásba meg nem kell belenyugodni, körzeti orvos, bőrgyógyász, nőgyógyász, szőrtelenítés, izgalom kerülése: valami csak használ.
2009. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
97%
még nem próbáltam ki, de hállottam, hogy mosás után enyhén, mondjuk 5 liter vizeh 1 dl ecet- remekül szagtalanit, fertőtlenit, és még a ruhákat is lágyitja, valamint szinük is szebb lessz. De ekkor öblitőt ne használj! Remélem segit majd, mert ez nagyon régi módszer.
2009. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Öblitö helyett használj ecetet, az szagtalanit.
2009. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
88%
Ugyis tudom, hogy lepontoztok emiatt, de ez tapasztalat. A Tide mosópor nem veszi ki az izzadságszagot.Én is ezzel szenvedek, mint te, valóban a szüléstől kissé felborultak a hormonjaim. Szóval még az egyszerü Lidl mósópor is jobban kiveszi a bűzt a ruhámból. Hiába a jó öblitő, ha nem jön ki a mosóportol a szag. Az öblitő csak illatosit, de a büzt azt nem nyomja el. Pont mint a spré, csak akkor hat, ha nem vagy büdi. Azt tanácsolom cseréld le a mosóporod. A lepontozóknak meg üzenem, szarok rá ha lepontoztok, mert az a lényeg, hogy segitsünk a másiknak, nem a toplista!!!
2009. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

12:54-nek


húh, szia!

"kedves" volt a bejelentkező szöveg...

Én nem pontoztalak le, mert úgy gondolom, hogy lehet, hogy igazad van. de ez a stílus... éérdekes

2009. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
28%
Mondtam, hogy szarok rá, ha lepontoztok :-) Na kipróbáltad valamelyiket? Bevált? Melyik?
2009. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!