Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhák hónaljrészében mosás...

A ruhák hónaljrészében mosás után is benne marad az izzadtságszag. Hogy mossam, hogy kijöjjön?

Figyelt kérdés
60 fokon, Tide mosóporral, Coccolino sensitivvel mosok normál programon és mégis benne marad
2009. szept. 14. 09:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez volt a bajom! De ezzel megoldódott: ha pamut pólóról van szó akkor én 80-95 fokon szoktam mosni. Utána tényleg nincs szaga, de ha alacsonyabban mostam nekem is bennemaradt. Másrészt én úgy használom a dezodort, hogy szórok rá hintőport, és azóta elmúlt a büdös izzadságszag is.
2011. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

A párom pamut pólói izzadtságszaguak maradtak mosás után.Mindent kipróbáltam már -ecetes áztatás,szappanos bedörzsölés,mosószeres áztatás,szódabikarbóna....Semmi nem hatott!

Ma reggel fél órára beáztattam pár póló hónaljrészét Neomagnolos vizbe(fél L víz-1 Neomagnol tabletta)plusz tettem bele 1 csepp teafaolajat,utánna bevágtam egy 40 fokos normál mosásba és eltünt a szag!!!Már megszáradtak a pólók és kellemes illatuk van!Színes pólók voltak,a színüket nem fakította ki.

2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ez már egy nagyon régi topik, de hátha ezt elolvassa még valaki es hasznosnak találja.


Itt azt írták, hogy az ecet nem vált be, de ezzel nem értek egyet, mert nekem csodát csinált.


A büdös holmikat (mosás után is azok maradtak, hónajban paprikáscsirke szag) beletettem egy vödörbe, aminek van fedele.


Fél vödör vízbe öntöttem kb. fél liter 20%-os ecetet, tehát elég tömény lett.


Ebben áznak a ruhák pár napig, de lehet 1 nap is elég lenne.


Aztán kicsavarom es 40 fokon kimosom.


Teljesen eltűnt a szag, nekem ez az egy módszer vált be!


A törölközőkkel is megcsináltam ezt, mert valahol olvastam, hogy benne marad a vízkő. Puhábbak lettek sokkal.

2016. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem az vált be, hogy folyékony mosószerrel nagyon alaposan átdörzsölöm mosás előtt a hónalj részeket, majd a mosáshoz adok pluszba a mosószer mellé sima, egyszerű Sanitolból 2 kupakkal. Idegenkedtem az Sanitol öblítőtől, mert az benne marad a ruhákban. Így viszont ki van öblítve a és csak a jó illat marad.
2022. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!