Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhák hónaljrészében mosás...

A ruhák hónaljrészében mosás után is benne marad az izzadtságszag. Hogy mossam, hogy kijöjjön?

Figyelt kérdés
60 fokon, Tide mosóporral, Coccolino sensitivvel mosok normál programon és mégis benne marad
2009. szept. 14. 09:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
látszik, hogy tényleg sz@rod le... mert akkor nem írnád ki, hogy "szarom le". ez egy kicsit paradox, nem észleled?
2009. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
13%
nem téged kérdeztelek,ha csak te ki nem próbáltad, egyébként azért irtam ki hogy szarom le, mert van egy kérdésem ilyen témakörbe,mert a lepontozást tényleg tojom le, csak nem értem.... : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..
2009. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
azért pontoztak le, mert annyira tapló volt a bejelentkező szöveg, hogy az embernek a bicska kinyílik a zsebében. Pont az ilyen primitív beírogatókról írnak a válaszokban a feltett kérdésedre is. Csak te lehet, hogy nem pontozgatsz.
2009. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
CSak a szag marad benne, vagy esetleg valami egyéb nyom is? Én is sokszor használok az öblítő helyett ecetet, de csak a színes ruhákhoz. Mosás előtt esetleg próbáld átmosni a hónalját mosószappannal.
2009. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mosószappannal szoktam átdörzsölni a ruhát. Az ecet és a szódabikarbóna használata is jó a foltok ellen.
2009. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
53%
még nem próbáltam ki, de hállottam, hogy mosás után enyhén, mondjuk 5 liter vizeh 1 dl ecet- remekül szagtalanit, fertőtlenit, és még a ruhákat is lágyitja, valamint szinük is szebb lessz. De ekkor öblitőt ne használj! Remélem segit majd, mert ez nagyon régi módszer.Miért segít?Mert izzadtságszag helyett AZ ECET SZAGÁT ÉREZNI?
2010. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
23%
MI?sZEXSZAG A LEGJOBB!!!
2010. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Még az ecetes megoldást nem próbáltam, most kipróbálom :)


Korábban neomagnolos vízbe (kb. 4 liter, 4 tabletta) áztattam a kimosott, kicentrifugált pólókat kb. 1 órára, majd öblítés és újra centrifúga. Utána elmúlt pár hétre a ruha hónaljrészében a szagosodás. Remélem, az ecet is jó lesz, olcsóbb, egyszerűbb lenne... Üdv!

2010. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van és én sem tudom mit tegyek vele...:s
2010. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindent, amit itt leírtatok, de sajnos hiába. Még mindig reménykedem, valamiféle "aranyötletben" :)
2011. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!