Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosópor márka, fajta...

Melyik mosópor márka, fajta tudja egyszerre ezeket: mos, öblít, vízlágyítót tartalmaz, érzékeny bőrűeknek is esetleg jó? És árban is elérhető?

Figyelt kérdés
Tehát 3 az 1-ben, vagy 5 az 1-ben?
2013. márc. 13. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ez:


[link]


Mos, öblít és jó.

Hogy érzékeny bőrűeknek jó-e azt nem tudom, illetve ez egyéni bőrfüggő dolog. Vízlágyítót minden mosószer tartalmaz, gondolom ez többet, mivel mosógél és öblítő egyben van.


Azért ez sem pótolja az öblítő használatát, én szoktam fél adaggal tenni az öblítőből.

2013. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nos akkor sokadszor : a mosóporok alapvetően mosóaktív anyagokból ( pl.:szóda ) , vízlágyítókból ( pl.: trisó ) , szennyeződés megkötő anyagokból (pl.:bentonit , CMC ) , illatanyagokból , töltőanyagokból , optikai fehérítőanyagokból , esetleg enzimekből , oxigén donor anyagokból állnak . A gépi mosásnál az 5 öblítés után nem marad vissza semmilyen vegyszer a mosott ruhákban , hiszen ezeket a szennyezett víz eltávolítása (centrifugálás) után mindig tiszta víz beeresztésével állandóan hígitod . Mosószerekbe nem lehet beépíteni lágyító anyagokat , mert azt úgyis eltávolítja az öblítés . Ezért utólag kell lágyítani őket (öblítő használat), ami egyúttal semlegesítő anyagokat és illatanyagokat , valamint optikai fehérítőszereket is tartalmaz . Bármit is mondanak a reklámok , ezt csak így lehetséges (egyenlőre) megoldani. Tudom , hogy egy nevet vártál tőlem , de a szakmai lelkiismeret ezt diktálta nekem .
2013. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bence_ ***** válasza:
0%
Érdekelne, hogy ki és milyen indokkal pontozza le Imre.Tóth válaszát!
2013. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!