Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire jó az Ariel mosópor?

Mennyire jó az Ariel mosópor?

Figyelt kérdés

Régebben használtam már( pár éve folyékony mosószereket használok de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már szinte a port sem viszik ki a farmerból).

Mikor arielt használtam nagyon erős volt az illata, arra lennék kíváncsi nektek is így van?

Mennyire szedi ki a foltokat?


2013. ápr. 8. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Ariel ,az egyik legjobb,ha nem a legjobb .
2013. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ariel color gél (mosókapszula is), Perwoll color gél, Lenor color gél mind-mind kiváló mosószerek.


Fehérekhez viszont nagyon ajánlom a Lidl-s Formil White gélt, jobban fehérít, mint bármelyik másik gél. Egy baja van, szerintem kissé kemények tőle a ruhák. Persze másfél-két adag öblítővel ez megoldható.

2013. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Ariel semmivel sem jobb, mint más mosószer. Csak a neve miatt drágább. Én Tandilt használok, és tökéletes.
2013. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

De valamitől mégiscsak lett "olyan" neve, ami miatt drágább, és el is tudják adni, nem? Kicsit magadnak is ellentmondasz: "Csak a neve miatt drágább. " De visszakérdezek: Mitől van/lett neve?


"Én Tandilt használok, és tökéletes."

Elhiszem, hogy nem rossz. Kinek mi a mániája, ki mire ad, ki mire költi a pénzét. Ilyen értelemben, hogy ez is tökéletes senki nem venné meg a drága cuccokat a Te elméleted szerint, mert a 40 milliós autó is ugyanoda visz el, mint egy 3 milliós. A 100.000Ft-os LCD-n is ugyanazt látod, mint egy 15 milliós LCD-n, a másfélmilliós karórán is azt az időt látod, mint a 10.000Ft-oson, a 60.000Ft-os mosógép is kimossa a ruhákat tisztára, minek a félmillió Ft-os...


Én például ruhára(beleértve jó mosógép és mosószer), parfümre, számítógépre költök sokat.

De például a klímám a legolcsóbb Samsung. Ennek ellenére nem jelentem ki, hogy nincs értelme drágábbat venni, mert ugyanolyan jó, mint egy Daikin. Nem, nem ugyanolyan jó, a Daikin sem csak a neve miatt drágább. De nekem egyenlőre megfelel ez is.

De hülyeség azt kijelenteni, hogy a felső kategóriás cuccok csak a nevük miatt drágábbak. Valamit letettek az asztalra, az miatt van "nagy nevük".

2013. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos ,hogy az Arielnek van a legjobb illata,de mosni ugyanolyan szépen kimos a Bonux,a Tomi vagy a Biopon. Szeretem az Arielt,de ritkán veszek és már port egyáltalán nem is használok. Könnyebben kiöblíti a gélt a mosógép a ruhából.
2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!