Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom eltávolítani a...

Mivel tudom eltávolítani a vasalótalpról a ráégett cuccot?

Figyelt kérdés
A múlt héten vásároltam a vasalót acéltalpú, sajnos erre is ráégettem a ruháról a rávasalt feliratot, amit nmem tudok lepucolni róla.A ki tud v.mi jó kis praktikát , segítsen, mert drága mulatság hetente vasalót vennem(v.színű ezt a házimunkát nem nekem találták ki, de meg kell csinálni?:o)))
2008. jún. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.A kihűlt vasalóra szórj egy kis szódabikarbónát és nedves ruhával nagyon-nagyon óvatosan, lassan dörzsölgesd. Nekem bevált.

2.Lehet veni egy stiftet, ami kifejezetten erre való!

Technicoll Iron Cleaner. Fehér, olyan mint egy zsírkréta. Én egy barkácsboltban vettem. Tényleg leszedte a ráégett textíliát!!! Próbáld ki. Ez 770Ft volt. Nem is drága és sokáig elég!(ez nem saját ötlet,egy fórumon találtam)

3.ecetes víz

egyelőre ennyit tudok tanácsolni. de hátha másnak akad más ötlete is...

2008. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így :P Meg kell várni míg kihül a vasaló és megszárad rajta a ráégett cucc, és akkor a talpról enyhe dörzsivel lejön.
2008. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is bevált a szódabikarbóna.Hideg talpra rászórtam és nedves törlőronggyal dörzsöltem.Kis ideig eltartott,de szépen lejött minden.
2012. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!