Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen wc-d van? Alsó öblítése...

Milyen wc-d van? Alsó öblítéses, hátsó kifolyású. Milyenek vannak még, melyiket könnyebb takarítani és tisztán tartani?

Figyelt kérdés
wc vásár előtt állunk, nem tudom milyet vegyek.
2009. szept. 28. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azt a mély öblítésest ne vedd! én csak pottyantósnak hívom :) ha épp a barna csomaggal ülsz rá, hát lehet, h visszafröccsen. elég undi... nagyiméknál olyan volt, én előtte mindig tettem bele wc-papírt...

lehet, hogy a régifajta hagyományosat egy kicsit nehezebb takarítani, de hidd el, megéri...


komolyan mondom, aki kitalálta ezt a pottyantóst, azt ráragasztám, aztán nyaldossa az ő popóját a xaros víz! :p

2009. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a pottyantos van:)Még nem ért baleset,eddig.Remélem nem is fog.
2009. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem volt "pottyantós" most meg van hagyományos. 100× jobb a hagyományos. A pottyantosból mindig felcsapott a víz, ahogy az első válaszoló is írta. A hagyományost sem bonyolultabb takarítani. Én azt is beterítem egy kis wc papírral és nem lesz "mintás".
2009. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem hagyományosom van és wc kefém :) !
2009. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő!!!!Sokkal szebb és sterilebb a pottyantós, de az bisztos hogy nem jó!!!!!!!mert pl én nő vagyok, nem tartom egészségesnek hogy felcsap a viz, és rámegy a jukamra.
2009. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Ez a pottyantós nekem sem jön be annyira. Anyósomnál is olyan van, a szüleimnél viszont hagyományos. Mindenki a sajátjára esküszik :)

Az biztos, hogy a "pottyantós" mindent levisz, annál nincs dugulás. A hagyományos viszont nem fröcsköl :P na majd döntünk :)

köszi a válaszokat

2009. szept. 30. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:

ha bemegyek egy wc be ,szerintem szebb ha pottyantós van!


Viszont pottyantósat könnyű is tisztántartani!!!4nálunk az van. nagy wc nél hááááát nem mondom hogy a lejobb ha felfröcsköl de bajom nemlett tőle.


viszont belesem halok ha felfröcsköl.


a másik én még olyan hagyományos wc-t nem láttam ahol a lefolyó aluli része mikor belenézel tiszta lett volna teljesen.Szóval ezis legyen szem előtt hogy pl. menj el szüleidhez mamádhoz ahol sima van, és nézz bele mélyebben ahol a lefolyóalulvan. na ott egyiksem tiszta! mikor bemész wcre és takaritod akkor is jobban odakell figyelni mert nemnagyon látni mert "kaki"tartója van.

2009. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

11:27!

Ne is mond, a halálom! Nem tudok nyugton ráülni mert rettegek a felcsapódó víztől!


Egy jó tanács a hagyományoshoz: a mosogatógépbe való kis tabletta nagyon jól kitisztítja lent! Éjjelre belepottyantod, reggelre letisztítja. Egyszer kaptam áruházba egy doboz ilyen hülyeséget, de nincs mosogatógépem, szóval a WC-be dobálom... Jól letisztítja!

2009. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez jó, majd kipróbálom én is :)
2009. okt. 1. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is a hagyomásnyosra esküszök, mert bár a pottyantós tényleg tiszta, munkába olyan van. De ahogyan az első írta...früccs (fújjjj).

Viszotn ha a mosogatógép tabi jó a hagyományos tisztántartásásra, akkor semmi kétség...csak is az :) Majd én is beszerzek és kipróbálom, szóval köszi a tippet utolsó! (Vagyis így már utolsó előtti leszel...:D

2010. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!