Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki citromsavat használ...

Aki citromsavat használ takarításhoz, hogyan használja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Limonádéba. Miközben feltett lábbal nézem, ahogy az asszony porszívózik.
2013. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet belőle 40%-os oldatot csinálni vízkőoldáshoz, lehet vízes ruhát a kristályosba belemártani és ledörzsölni vele a vízkövet a krómozott csaptelepekről.A 40%-os oldatot nem tévedésből írtam vegyész a szakmám és ilyen töménnyel lehet hatékonyan vízkövet oldani mivel a citromsav nem agresszív sav a töményebb egyszerűen jobban oldja a vízkövet akár mosógépben akár más edényekben.
2013. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi!

az első válasza is tetszik, csak én 'sajnos' az asszony vagyok, nem a limonádézó. :)

2013. máj. 3. 11:28
 4/9 annablanka válasza:
Ismeretlen eredetű foltot sikerült eltávolítani kristályos citromsavba ( Erdélyben csak egyszerűen citromsónak hívjuk) mártott nedves ronggyal a mosdókagylóról...ami más, márkás, tisztítószerrel nem sikerült.
2013. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hol tudok venni citrom savat? Hol árulják. köszi.
2013. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gyógyszertárban biztosan, máshol nem tudom.
2013. máj. 7. 22:57
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az ecet ugyan úgy tisztít.Micro tisztitási ötletek közt láttam,hogy citromos vizet melegitettek benne.
2013. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a citromsavnak annyi az előnye az ecettel szemben, hogy rendszeres használat után egy bevonatot képez a felületen, így nehezebben ragad meg rajta a kosz később.
2013. máj. 8. 14:30
 9/9 anonim válasza:

Itt lehet kapni online, több kiszerelésben is:

[link]

2013. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!