Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felültöltős mosógépem dobján...

Felültöltős mosógépem dobján kinyílt az ajtó mosás közben és emiatt megállt, elszakadt a szíj. Járt valaki így?

Figyelt kérdés

A szerelő azt mondta, erre nem vonatkozik a jótállás, biztos rosszul zártam be... Ki kellett fizetnem a javítást.

Amúgy a dobot rosszul bezárni nem is lehet, különben a mosógép tetejét nem tudom lehajtani.

Az történt, hogy belülről az egyik nadrág, aminek kapcsos volt az eleje, mosás közben beleakadt a dob ajtajának szélébe és a nehéz, vizes ruha behúzta és akkor már kiold az ajtó, mivel nincs rajta zár. Szerencsétlen véletlen... viszont akkor is dühít, hogy lehet ilyen mosógépet gyártani, amit egy nadrág ki tud nyitni?


2013. jún. 4. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Belülről egy jól működő zárat egyetlen ruhaféle sem tud kinyitni.A nyitáshoz be kell nyomni a reteszelő gombot és csak akkor tudod megnyomni befelé aminek hatására kiold a zárkapocs és felnyílik az ajtó.

Ezt pont azért találták ki hogy üzem közben sehogy ne tudjon kinyílni és azért hogy véletlen se tudd félrezárni.

Ebből az következik hogy az ajtózáró retesz is elromlott/elkopott mert kikattan a gomb menet közeben.rosszul nem tudod bezárni mert akkor nem sikerülhet.

Ezt tudni kellet volna a szerelőnek is és azt is cserélni!

2013. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez még gomb nélküli dob, nem zárja semmi.
2013. jún. 4. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős jártam már így... =// nokedliszaggató lett a dob alatti múanyagból centrinél nyilt ki rettenetes hangja volt
2013. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Belülről egy jól működő zárat egyetlen ruhaféle sem tud kinyitni."

1-eske, belőled nem lenne jó szabadulóművész. Egy nadrág is jobb nálad. Felültöltős mosógépeknél ez bizony megtörténik, nem is egyszer.

2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!