Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Meg fog olni anyam ha hazaer!...

Meg fog olni anyam ha hazaer! Adnatok tanacsot takaritasban?

Figyelt kérdés
Tegnap szereltem es egy vodorben volt olaj amit en hulye kint hagytam es gondolom a kutya kiboritotta mert tiszta fekete a fel kutya. Ilyen koszosan feljott a teraszra es a feher ajtotol kezdve minden olajos. Direkt van kapu is hogy a kutya ne tudjon feljonni. Meg 2 napig egyedul leszek es nagyon muszaj ezeket eltuntetni mert ki fog nyirni ha meglatja. Neki alltam mososzeres vizzel de nem hozza le csak talan egy kicsit kopott. Mi hozza ezt le? Es a kutyarol hogy szedjem le? Segitseg!
2013. jún. 11. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ultra derm zöld színű massza..

Hideg zsíroldó( feher ajtóra ne tedd, de a padlón használhatod..)

Domestos vagy hasonló tisztítószer

2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ultraderm kutyára is mehet csak öblítsd ki jól
2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És melegvíz
2013. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klopusz ***** válasza:
Vigyázz! A hideg zsíroldóhoz húzzál mindenképpen kesztyűt, mert tönkre teheti a bőrödet!
2013. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultraderm, de vehetsz egyből 2-3 dobozzal is.
2013. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ultrás meleg vízbe rakj trisót és azzal le fog jönni. Ha nagyon rászáradt akkor kis brigéciolt tegyél rá és utána ( 5-10perc múlva) mosd le ultrás, trisós meleg vízzel.
2013. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!