Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell ruhát festeni?...

Hogyan kell ruhát festeni? Hol lehet kapni (fekete) ruhafestéket? Egy felsőmet szeretném befesteni, mert a csipke kifakult.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

háztartási boltok,festékboltok.Van rajtuk használati útmutató,de meg is mondják,mert nem minden festékkel ugyanúgy kell.Én kötött felsőt szeretnék befesteni.Csipkét festesz?Azt lehet kifőzni vagy hogy csinálod?

Még csak pamut dolgokat festettem be,nadrágokat.

2009. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossmann-ban, DM-ben is találsz ruhafestéket.
2009. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: a ruhafestést forró vízben kell végezni,és ezt csak a műszálas kötött holmik bírják,a gyapjú összemegy.Utána célszerű ecetes vízben néhány óráig áztatni,hogy konzerválja a festéket,még akkor is,ha nincs a használati utasításban.
2009. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A műszálat nem lehet befesteni, mert a müanyag nem veszi be a festéket!Próbálj meg egy müa táskára festeni!Lehetetlen!

Csak pamutot,farmert lehet festeni!

2009. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen? ó ez nagy kár mert nagyon szerettem ezt a trikót. :( Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!