Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan vehetném rá magam a...

Hogyan vehetném rá magam a takarításra?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rendetlen vagyok(valószínűleg depressziós is de erre most nem térnék ki.) és szeretnék ezen változtatni. Legtöbbször magam után sem pakolok el de mint mondtam szeretnék ezen változtatni. Mivel kellene kezdenem? Írjam föl egy papírra a házimunkákat és szépen sorban haladjak vele? Szeretném ha a lakásom olyan lenne ahová bármikor áthívhatok bárkit. Segítsetek kérlek! Előre is köszönöm!

2013. júl. 13. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mérd az időt. Nekem ez segít mindig. Rekord idő alatt tudok minden házimunkával végezni. Látni fogod te is, hogy pár perc, fél óra is elég időnként a nagy rendrakáshoz. Csak el kell kezdeni. És ha megdöntöd a saját rekordodat, mindig jutalmazd magad, egy jó filmmel, vagy nasival.
2013. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ki is fogom próbálni :)
2013. júl. 13. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

A lista jó ötlet.

Én zenét szoktam kapcsolni, jó pörgőset. Táncikálva dalolászva gyorsabban eltelik az idő, és észre sem veszed, hogy végeztél! :-)

2013. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rá kell világítani a mocsokra, az nagyon inspiráló tud lenni!
2013. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meglepő, hogy milyen gyorsan ki lehet takarítani egy házat.

110 nm-es a házunk, 2 gyerek, fiúk és begipszelt lábbal is 3 óra alatt végeztem. Pakolás, mosás, mosogatás, porszívózás, portörlés, felmosás és 2 ablak megpucolása. Nem volt kupi, de nagyon látványos lett.


Időmérés és ha inspirál, fényképezd le a lakást, ha kupis, rendetlen, majd akkor is amikor rendet raktál.

Írj egy listát azokról a dolgokról, helyekről, amik könnyes rendetlenek lesznek, és nagyon hamar rendbe lehet tenni.

Kipróbálhatod azt is, hogy 15 percig megcsinálsz valamit. Mondjuk mosogatsz, porszívózol, vagy portötlés, hajtogatás.

2013. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!