Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mostok ágyneműt...

Milyen gyakran mostok ágyneműt? És pizsit/hálóinget/alvó ruhát?

Figyelt kérdés
Nálunk az ágynemű elég változó, van h 2 hetente van, hogy ritkábban. Az alvós ruhát általában együtt az ágyneművel, de van h azt gyakrabban cserélem, viszont olyankor meg nem szívesen fekszem bele a tiszta alvós ruhával a már "használt" ágyneműbe.

2013. júl. 25. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Alvós ruhát minden héten, ágyneműt 2-3 havonta (vagy mikor időm s kedvem van lehúzni és újat rakni)

Egyébként jó lehet két hétig ugyanabban a cuccban aludni főleg így nyáron...

2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hetente, max. másfél hetente. Én pedig azt nem tudom elképzelni,hogy 1-2 hónapig ugyanabban az ágyneműben aludjunk...
2013. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ágyneműt én sem tudom elképzelni 2-3 havonta. Egyébként van hogy ilyen melegben nyáron csak fehérneműben alszok, azt meg naponta cseréltem, szóval a 2-3 hetes pizsit azt nem ilyen izzadós meleg nyári éjszakákra értettem, hanem alapjáraton kb ilyen gyakran cserélem, de nyáron vagy gyakrabban, vagy nem is használok egyáltalán.
2013. júl. 26. 00:06
 4/12 anonim válasza:
79%
Ágynemü csere 1-2 hetente, pizsit pedig 2 naponta de van , hogy minden nap tisztát.
2013. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KisBarack91 válasza:
100%

Ágyneműt azt havonta, alvós ruhát pedig hetente, max. két hetente szoktunk mosni. :)

De szerintem ez attól is függ, főleg nálunk, hogy tél vagy nyár van.

2013. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ágyneműt hetente mert kellemesebb a friss. Aludni meg alsóneműben szoktam így az naponta. Pizsamánál szerintem kb úgy mint egy átlagos ruhánál, azt se hordod egy hétig. Alvás közben is izzad az ember, ha lefekszel frissen zuhanyozva reggelre nem vagy ugyanolyan mert izzadsz.
2013. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ágyneműt 2-3 hetente cserélem, most melegben inkább 2. Hálóruhát hetente cserélem általában, ha megizzadok, azonnal. Most melegben meg 2-3 naponta.
2013. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ágynemű 2-3 hetente. Vagy esetleg ritkábban, amikor keveset tartózkodom itthon.

Háló ruhát meg olyan 3-4 naponta. Maximum egy hét. De nem menetrend alapján csinálom ezeket, hanem jön magától, hogy mikor mossam...

2013. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Ágynemüt hetente,alvós ruhát pedig kb. 2 naponta cserélem ebben a melegben.
2013. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
alvós cucc max. 1 hét ágynemű max. 1hó
2013. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!