Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Válaszoltok őszintén? Milyen...

Válaszoltok őszintén? Milyen sürün cserélitek az agynemüt a családban és hány db van belöle? Mi évente 2 x cseréljük és 1 van

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 22:49
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
81%
Hát azért nyáron az ember beleizzad elég büdi lesz.De télen is cserélem olyan 2 havonta.
2013. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
81%
2-3 hetente télen, nyáron hetente. Nem tudom mennyi van, sokat vettünk és kaptunk is.
2013. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
81%
Magát az ágyneműt, vagy a huzatot? Ágyneműt kb 2-3 évente, huzatot2 hetente lehúzom kimosom.4 teljes garnitúra ágyneműnk van, meg van + 2 huzat, 2-3 párna, de ezek másmilyenek, mivel volt olyan, hogy a párna elszakadt, így kidobtam, de a takarója megvan, mert nincs baja.
2013. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Na legalább te öszinte vagy jól van. Mert élőben olyan válaszokat adnak hogy hetente 2 hetente amit persze tudom hogy csak felvágásból mondanak hogy ők milyen tiszták stb.
2013. márc. 2. 22:55
 5/35 anonim válasza:
87%
Én minimum havonta. Akkor cserélem, ha már nem érzem se illatra, se tapintásra, hogy tiszta.
2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%

Majdnem két tucat van (20db körül)és két hetente cseréljük,a kamasz gyerekeknél (zsíros haj)-hetente.

/Ha egy van sűrűbben kell mosni,fűtőtestnél pár óra és megszárad./

2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Havonta cserélem, 4 hetente. Mindig tusolás után bújunk be, tehát nincs amitől piszkos legyen, de azért a havi 1 cserét fontosnak tartom.


Van 4 rend ágyneműm, vagy 5.


Az öblítő illatát is szeretem, úgyhogy azért is mosom:D


Egyik bnőm hetente cseréli. Ha megyek hozzá mindig frisset húz, egy napig alszom benne, mikor következő héten megint megyek, már mgint ki van mosva.


Szóval vannak nálam fifisebb emberek :D

2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
87%

Itthon az enyémet 2 havonta kb, mivel nem alszok itthon csak hétvégén, család többi tagja is amúgy kb ilyen gyakran cserélheti, kivéve lepedőt, azt gyakrabban.

Koliban pedig havonta, másfél havonta cserélem, lepedőt ott is gyakrabban:)

2ol

2013. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
10%
Természetesen naponta.
2013. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
A milyenket havonta.a gyerekét 2hetente.kislanyom még csak 8 honapos, az övét hetente.tuti forditva lenne a normális de nekem igy jo.
2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!