Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hogy tartjátok rendben az...

Ti hogy tartjátok rendben az otthonotokat?

Figyelt kérdés
Három gyermekünk van és nagy családi házunk van. Én annyira igyekszem,hogy rend legyen,de bármerre megyek,mindenhol látok valamit,amit meg kellene csinálni. Reggel kelek,főzök,gyerekekkel vagyok és ha lefeküdtek,akkor éjfélig,egyig takarítok,vasalok stb. Mégsincs rend. :( Látok olyan szép rendes lakásokat,ahol szintén sok a gyerek. Én valamit rosszúl csinálhatok?? :/ Pedig annyira igyekszem. Ti hogy csináljátok? Igazából annak a véleménye érdekelne,akinek szintén nagy háza van,mert ugye az nem mindegy.

2013. aug. 29. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem dolgozom,mert Gyesen vagyok az 5 hónapos babánkkal. Mi lenne ha még dolgoznák is. Ne higgyétek,hogy lusta vagyok,nagyon ritka ha lerakom a fenekemet egy kávé erejéig. Néha negyon elkeseredek,hogy még sincs látszata. :( Milyen jó annak aki megteheti,hogy takarítónő segít neki.
2013. aug. 29. 23:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol gyerekek vannak, ott természetes, hogy nincsen rend. Barátnőmhöz jött egyszer a védőnő, és persze hatalmas kupi volt a két nagyobbik gyerektől, mindenhol játékok, papírfecnik, könyvek stb.. Szegény barátnőm teljesen odavolt, nem győzött mentegetőzni, és a védőnő elmagyarázta neki, hogy ő pont ezt látja helyesnek, mert egy normális családban együtt élnek a gyerekekkel, és azok használhatják a teljes lakóteret. Az olyan házakban, ahol mindig toppon van minden, általában letiltják szinte mindenről a kölyköket. Csak a saját szobájukban játszhatnak, ezért van rend a lakás többi részében. Szerintem ne görcsölj rá ennyire a rendrakásra! Legyél a gyerekekkel, élvezd ki, amíg kicsik.
2013. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért TE csinálsz mindent ha szabad kérdeznem? Hisz azt írtad van három gyerek akik azért az életkoruknak megfelelően tudnak segíteni.(legalábbis a két nagyobb :) És a kedves apuka? Neki is lehet foglalkozni a csemetékkel amíg te a házimunkával bíbelődsz. Csak annyit csinálsz rosszul, hogy EGYEDÜL vagy rá.


33\F

2013. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeket is rá kell szoktatni, hogy ne csináljanak rendetlenséget. Akkor a takarítás sem lesz gond. Nálunk megszokták, hogy egyszerre csak egy-két játékkal játszanak. Ha megunták, akkor helyére rakják és csak akkor veszik elő a következő játékot. Evés, alvás előtt mindent a helyére rakunk. Amíg nagyon kicsik voltak, akkor együtt rakodtunk, de 2 éves korukban már egyedül is elpakoltak.

Igaz, napközben nem volt patikatisztaság, katonás rend, de ez nem is volt fontos.

2013. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon sokat szamit, hogy mekkora lakasban laksz. ha nem jol oszlanak el a holmiaitok, akkor sokkal kaoszosabb hatast kelt. lehet, hogy ez a titka a rendet tarto babasoknak, erre is gondolj!
2013. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!