Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyám miért szagolgatja...

Anyám miért szagolgatja állandóan a gatyáimat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elég bizarr kérdés és nem is tudom hogy jó kategóriába írtam-e, de csomószor észreveszem hogy anyám a használt alsónadrágjaimat szaglássza. Természetesen nem akkor amikor én ott vagyok, de ha betoppanok a szobába úgy tesz mintha csak pakolászna. Szerintetek ez mi lehet? 18/F
2013. szept. 3. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen... Hát én nem tudom, miért csinálja, de sürgősen beszélj vele...
2013. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Háát... szerintem meg inkább soha ne kérdezd ezt meg. Lehet, hogy életre szóló sokkot okozna a válasz:D
2013. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mégis mit mondjak neki? Nekem ez baromi kínos, ezért tettem fel ezt a kérdést itt.
2013. szept. 3. 09:26
 4/11 anonim válasza:
100%
Azt nézi menjen-e a szennyesbe.
2013. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Pont azért, mert a szobádban vannak és nem a mosnivalóban. Csak ellenőrzi, hogy melyiket dobja oda... túl sok kismalacot olvastál -.-
2013. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlennek is tűnik, az embernek egyik érzékszerve az orra. A koszt nem lehet hallani, tehát a hallás kiesik. Van amin látni sem lehet elsőre, vagy rossz fényviszonyok között, így a látás sem mindig megbízható. De a szag - ha van - egyértelműen árulkodik arról, hogy mosásérett korba lépett az alsógatyád.


Ha nem szeretnéd hogy szagolgassa, javaslom, előzd meg őt, és vidd Te a mosásba a szennyes ruháidat. Milyen egyszerű megoldásokat is lehet olykor alkalmazni az életben, nem igaz? :)

2013. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a gyerek ruháit szagolgatni :) mondjuk nem a bugyikat mert azok a szennyesbe vannak ahol a használtnak a helye (javaslom a tiszta gatyáidat a szekrénybe a piszkosakat a szennyesbe tedd) de mosás előtt körbe járok a házba és végig szimatolok mindent, a fölsőket,nadrágokat vagy felpróbálja és már nem a szekrénybe teszi vissza vagy hordja is és azokat is csak ledobja a szobába.Persze miután mindent kimostam és öröm,hogy nincs szennyes megjelent egy halom ruhával,hogy miért nem mostam ki...szóval ezért szagminta és egyből tudom melyik volt rajta és mosás vagy melyik nem és szekrény.
2013. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó akkor megnyugodtam :D Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 3. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Na,akkor látom ez a szagolgatás ilyen női szokás . Az én párom is nagyokat néz,amikor szagolgatom a ruháit :D Bár az alsónacit én sem szoktam . És igen,tény,nem egyszer mondom neki én sem,hogy tedd már a szennyesbe légyszi ami szennyes,ami meg nem,a szekrényben a helye....dehát hiába jár a szám érte.... Én még a kimosottakat is szoktam szagolni,mert azoknak meg szeretem az illatát :)
2013. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a koszosat a szennyesbe, a tisztát a szekrénybe. ha nincs elöl, akkor tudni fogja, h melyikkel mi a szitu.

én is megszagolom néha az uram pólóit amik a fogason lógnak, hogy tudjam hordható-e még, vagy csak "elfelejtette" a szennyesbe tenni :)

2013. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!