Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosas! Kezdo haziasszony...

Mosas! Kezdo haziasszony vagyok es kene egy kis segitseg (? )

Figyelt kérdés

ha az eltett teli ruhakat eloveszem akkor az hogyam mossam ki?nem piszkossak csak felfrissiteni szeretnem.ezert a rovid programra gondoltam 15 perc.de lehet ugy is hogy csak oblitest csinaljak?es akkor csak oblitott tegyek?

meg egy kerdes?nem gond ha az osszes feketet egybe mosom,fekete farmer,polo,zokni stb?


2013. okt. 9. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csinálom pont. Elég neki az öblítés. Mosható együtt a feketék.
2013. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A feketékhez tudok hozzászólni. Én mindig egybemosom az összes feketét, kivéve aminek olyan anyaga van, aminek extra figyelem kell. Egyiknek sincs semmi baja.


Ha nem piszkosak a ruhák, akkor rövid programot ajánlok, egy pici mosószer és több öblítő. Gondolom olyan géped van, ahol van egy kihúzható rekesz, ott úgyis tudod adagolni, miből mennyit öntesz.

2013. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lenne meg egy kerdesem ha nem gond...van mellenyem(ujjatlan kabat) az eggyik lila a masik koral szinu es a harmadik feher sarga.ezeket osszemoshatom?ugyanolyan anyagbol vannak.befoghatjak egymast hideg vizben 15 perces mosasnal?
2013. okt. 9. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már voltak mosva, és tudod hogy nem eresztik a színüket, igen, de én akkor is használnék színfogó kendőt.
2013. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!