Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossam ezeket az...

Hogyan mossam ezeket az ingeket? (bőv)

Figyelt kérdés

Vettem két inget a férjemnek, elvileg 100% pamut, ez van beleírva. Csak itthon néztem meg, hogy milyen mosási jelzés van bennük. Egy "teknő egy pöttyel". Rákerestem a neten, és azt találtam, hogy ez hideg vizes mosást jelent. Létezik ez, hogy "hideg vízben" kellene mosni az inget? De akkor hogyan lesz tiszta? Mégis csak van valamennyi "szag benne", amihez a hideg víz szerintem kevés. Az ingeket 40 fokon szoktam amúgy mosni, és alacsony (800) centrivel, majd fogason szárítom.

Ezek így tönkre mennének?



2013. okt. 21. 13:21
 1/3 anonim válasza:
szerintem már minden hülyeséget kitalálnak, hogy az embert megtévesszék. Én a saját ötletemet írom le, ahogy szoktam mosni ingeket. Amit írtál, az úgy is van, hideg vizzel nem lehet mosni ruhákat, nem jön ki belőlük se a kosz, vagy folt és se a szag. az ötletem az, hogy mosd úgy, ahogy eddig is mostad az ingeket, tudod már semelyik termékben nem lehet bízni, így azt sem hinném, hogy amit vettél az 100% pamut lenne, csak a cimke hazuttol meg. én minden ruhát ugyan úgy mosok, max ha koszosabbak a ruhák, mint amilyen átlagosak szoktak lenni, mert pl le ettem, vagy abban dolgoztam, egyszerűen nagyobb hőfokon mosom ki és ennyi, max szoktam hozzá tenni azt a mosó sót, nem fehérítő, hanem jobban kiveszi a foltokat. de ezt nagy nagy hőfokú mosásnál szoktam. nekem is vannak "100%" pamut ruháim, ugyan úgy mosom mint ahogy a többir, és semmi változás nincs, nem nyúlt ki, nem ment tönkre. De persze nem azt mondtam h azt csináld mint én, csinálhatod más javaslatát is, az enyém is csak az volt :)
2013. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell minden esetben azzal foglalkozni,hogy mit tettek rá . Ha nem nézted volna meg,akkor ugyanúgy mostad volna,mint a többit nemigaz ? :) Bőven jó lesz ha ugyanúgy mosod ezeket az ingeket is,mint ahogy eddig.
2013. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül beindítottam őket 40 fokon, ahogy a többit szoktam mosni, még mielőtt megkaptam volna a válaszokat, és semmi baja nem lett. :)

Amúgy szerintem sem 100% pamut, de még ha az is lenne, a 100% pamutot is 40 fokon mosom...

2013. okt. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!