Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes megvenni ezt a varrógé...

Érdemes megvenni ezt a varrógépet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 25. 20:26
 1/5 anonim válasza:
ügyes és szép háziasszony kézzel varr! :D amúgy megéri szerintem! :)
2013. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy régi gépünk, de már eléggé rozoga és megbízhatatlan. (én férfi szemmel annak vélem) szóval nem akarom, hogy a páromnak elmenjen a kedve a varrástól, úgyhogy a régi helyett kapna egy újat.


Szerinte jó a régi is. Szerintem nem....

2013. okt. 25. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nem ajánlom. Egyrészt nincs olyan háztartási varrógép, amelyik több rétegű farmert átvarr. De az sem praktikus, ha cikk-cakk varráshoz talpat kell cserélni. A műanyag orsó sem jó. Nem írja, hogy az alkatrészei fémek vagy műanyagok? Műanyag alkatrészűt nem szabad venni, mert hamar tönkre megy.

Egy szaküzletben ezért az árért jobb gépet is kaphatsz.

2013. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gép elég jónak tűnik, de én ilyen nagy dolgot nem vennék látatlanban, menj inkább el egy varrógép-szaküzletbe.


A tartozékoknál a cikkcakk-talp nem azt jelenti, hogy a szegéshez talpat kell cserélni, hanem az a talp applikáláshoz van.

2013. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó neve van... de nem sokat tud.

Én egy megkímélt Lucznik 438-ast ajánlanék, sokkal jobb programjai vannak. Amire számítani kell: az excenter fogaskerék és a program fogaskerék cseréje. De ezek szinte minden szaküzletben kaphatóak, 3900 Ft a kettő, és utána újra évtizedekig elmegy, és az is átvarr mindent, sőt, 1,5x olyan erős motorja van, mint ennek a toyotának.

2013. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!