Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a jobb? Por, vagy a...

Melyik a jobb? Por, vagy a folyékony mosószer? Eddig Dreftet használtam, most meg azt olvastam vhol, hogy 30-40 fokon a folyékony mosószer nem keveredik jól a vízzel. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Azért cseréltem folyékonyra a port, mert néha meglátszott a ruhákon, apró, fehér szemcsék látszottak a fekete ruhákon.
2013. nov. 11. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapasztaltam, hogy a por nem mállik szét rendesen alacsony hőfokon, foltos marad a ruha után. Azóta folyékonyt használok, persilt. Nem panaszkodom, tiszta a ruha, nem érzem, hogy nem keveredne a vízzel rendesen.
2013. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyanez a problema volt nalam is. En folyekony Arielre valtottam es nagyon megvagyok elegedve. Jol tisztit es meg ruha oblito sem kell mert nagyon kellemes az illata. Takarekosnak is talalom egyben.
2013. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

dehogynem. a por nem tud rendesen feloldódni alacsony hőfokon. folyékonnyal vagy kapszulással mosok, nagyon jó illatúak és tiszták a ruhák.

színeset 40 fokon, fehéret 60-on mosom, utóbbinál port és flóraszeptet teszek a gépbe.

2013. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értettem félre, de a kérdező pont azt szeretné megtudni, hogy a folyékony mosószer jó-e neki, mert nem keveredik 40 fokon a vízzel.

Ez így nem igaz, a mosókapszlákkal szokott - főleg a régebbiekkel - olyan gond lenni, hogy nem érkezett feloldódni a mosás időtartama alatt.

2013. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen:)

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 13. 07:35
 6/7 anonim válasza:
Mielött kapszulat hasznalnal olvasd el hogy mi van a leirasban. Mindig is kapszulat hasznaltam aztan külön költöztünk a Parommal. Uj lakas, uj butorok haztartasi cuccok, köztük mosogep is. Aztan valahogy sose olvadt/malott szet a tabi mindegy milyet vettem. Vegül elöbettem a hasznalati utasitast es elolvastam az erre vonatkozo resz… nos ehhez a tipushoz ami nekünk van nem hasznalhato a parna. Azota folyekony van (Tomi es imadjuk!!!!). Meglepö de itt (Nemetorszagban) mindenböl a por hasznaljak (legyen az mosopor vagy mosogatogepbe valo szer), mert az jobban oldodik. El nem tudom kepzelni…
2013. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a folyékony mosószer a legjobb és az összes közül /por,kapszula/az egyetlen ami rögtön elkezd keveredni a vízzel.Az előttem lévő hozzászóló válaszán egy kicsit meglepődtem Tomi mosógélt használ Németországban?Én onnan hozatok jó minőségű mosószert.
2014. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!