Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen ködben Ti mindig bentre...

Ilyen ködben Ti mindig bentre teregetitek a ruhákat?

Figyelt kérdés
Sajnos bent nagyon büdösek lesznek, pedig szellőztetek, ablakot nyitva hagynám, de kihűl a lakás.
2013. dec. 16. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha esik hová teregetsz?
2013. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%
Én mindig bentre teregetek, nyáron is, mert van egy spánielünk, akinek nagyon hullik a szőre, és minden csupa szőr lenne. érdemesebb szellősen teregetni, tehát nem összezsúfolni a ruhákat, és radiátor/kályha közelébe tenni őket, így hamarabb megszáradnak, és nem lesznek büdösek, illetve magasabb fordulatszámon centrifugázz, mert ami nyáron 10 perc alatt megszárad az ilyen párás, hideg időben, van hogy 3 óra alatt sem.
2013. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
2-es: Nem értem, mi köze a spánielnek, hogy hová teregetsz?
2013. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mégis mitől lesznek büdösek?
2013. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
2-es vagyok: nagyon hullik a szőre, és minden csupa szőr lenne, ha kintre teregetnék (családi házban élünk, kinti kutya)
2013. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kint is büdös lesz a fűtés miatt nálunk elég nagy bűz van az utcán, bent nekem nem büdösödik meg.
2013. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha van fűtés, akkor nem kellene hogy büdösek legyenek.

1200as fordulaton centrifugázd, akkor kevesebb víz marad benne, és hamarabb megszárad.

a kályha mellé teregesd.

2013. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nemcsak a 3 as nem érti,én sem értem ezt a kutya dolgot,annak ellenére ,hogy próbáltad ezt megmagyarázni .

Mi is családi házban lakunk,kutyákkal.De nem olyan mélyre teregetünk,hogyha a kutyák megrázzák magukat,vagy netán a szőrük hullana ,az a ruhákra kerüljön .

2013. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem nincs olyan magas szárítóm, nem lenne hova raknom, csak ilyen x lábú, és azon szőrös szokott lenni a kutyától. 2 es voltam
2013. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat mosol egyszerre, túl sűrűn vannak a ruhák a szárítón.

Nem tudsz radiátorokra teregetni?

Óriási párát csinál, de hamar megszárad, nem büdösödik be, és egy nagy szellőztetéssel kimegy a pára. (5 perc is elég)

A drága megoldás pedig a szárítógép... (kérj a Jézuskától!)

2013. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!