Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen ködben Ti mindig bentre...

Ilyen ködben Ti mindig bentre teregetitek a ruhákat?

Figyelt kérdés
Sajnos bent nagyon büdösek lesznek, pedig szellőztetek, ablakot nyitva hagynám, de kihűl a lakás.
2013. dec. 16. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mitől lesznek büdösek a ruhák. Igen, bentre teregetek, kint szerintem meg sem száradna, mindig visszapárásodna.

És a mínuszokban hova teregetsz? (csak kíváncsiság)


Mi is kertes házban élünk, két oszlop közé ki van húzva a kötél kb 1,8 m magasan, és nem éri el a kutya. Amúgy ha a sima szárogatót teszem ki, azt is elkerüli, mert megtanítottam neki...

2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A mienk szegényem menhelyi kutyus nem nagyon tudjuk semmire megtanítani, kötelet meg egyszerűen nem tudok kihúzni sehova, mert terasz nincs, melléképület sincs, szóval..gondolkodtam olyanon, amit a földbe lehet szúrni, de az is kb minden kocsival ki-be állásnál útban lenne, na de nem érdekes. Ha jól teregetsz, és megfelelően kicentrized a ruhákat, akkor bent sem lehetnek büdösek a ruhák.
2013. dec. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!