Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosóport, öblítőt...

Milyen mosóport, öblítőt használtok, ajánlanátok a különböző ruhákhoz?

Figyelt kérdés
Új mosógépem van (ezt csak azért írom, mert az előzővel sehogy nem tudtam tiszta ruhát varázsolni), a víz kemény. Eddig ragaszkodtam a márkákhoz(ariel, lenor), de ha van ami szintén nagyon jó és jobb árban van akkor felesleges a drágábbat megvenni. Dm-ről van vkinek tapasztalata? Olyat is hallottam, hogy más ruhákhoz más más márka vált be. Köszönöm a segítséget.

2014. febr. 21. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben kapható LEL-t használok. Az univerzális fajtát, nekem teljesen bevált.
2014. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző gépet mennyire raktad meg?Mert ha nagyon ki van tömve akkor egyik sem mos szépen.Én Persil/Ariel/Lenor párti vagyok.Sok sokkal olcsóbbat is kipróbáltam nem váltak be:Vagy nem vitte ki a foltokat vagy tüsszögtem tőle vagy benne maradt a ruhában....stb.Öblítőből az illat tartóssága volt a gond vagyis ahogy megszáradt el is ment az illata.Én amúgy mindig akciósan veszem így pl a 4Kg os ariel(vagy persil) mosópor 5 e ft helyett csak 3 eFt
2014. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Well Done öblítőt használok, nagyon szeretem :) a white moon-os a kedvencem. És az ára is kedvező.:)
2014. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk is kemény a víz, a mosógépem 8 éves, és gyönyörűen mos, a szerelő kétszer kellett csak (olcsó alkatrészeket kellett csak cserélni) és egyáltalán nem volt vízköves a fűtőszál, pedig nem használok vízlágyítót!

A német mosóporokban tutira elegendő vízlágyító adalék van, én azt használom régóta, és végre találtam egy céget is, ahol a neten tudok rendelni, és gyorsan házhoz is szállítják. nemetmosoporok.hu Ha sok erősen szennyezett cuccot mosol, vagy sok a koszos zokni, akkor ajánlom (a szintén német!) Persil Business Line-t! Már 30-40 fokon is fényévekkel jobb, mint bármelyik mosószer főzőprogramon. Nekem a kislányom koszos-foltos színes és fehér ruháihoz is ez vált be a legjobban. Annyi trükköm van csak, hogy a mosóport egy mosószer adagolóban (amit be lehet tenni a mosógép dobba, foly. mosószerhez szokták adni), feloldom meleg vízben a szükséges mosószert, és nem az adagolóba öntöm, hanem a dobba teszem közvetlenül.

2014. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akomol válasza:
Használj minimális ecetet, azzal nem károsítod a környezetet és nem káros az egészségre. A szekrénybe tegyél szappant, nagyon finom illatú kézműves szappanokat lehet venni, vagy használj parfümöt.
2014. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
agybajt kapok ettől az ecetmániától
2014. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!