Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit dolgozhat egy 13 éves...

Mit dolgozhat egy 13 éves gyerek pénzért?

Figyelt kérdés
Mert gyűjtenem kell legalább 10 000Ft-ot május 1-ig...

2014. ápr. 12. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmit.
2014. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végezz házimunkát, amit a szüleid/nagyszüleid pénzzel jutalmaznak.
2014. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és menj el locsolni szinte minden ismerősödhöz, idősebb nénikhez, ők szeretnek ilyenért pénzt adni. Tudom nem menő, de pár ezret simán megszedsz belőle. Mindjárt itt a remek alkalom.
2014. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan semmit. Haveri alapon amit tudsz, háztáji munkák, locsolás, fűnyírás, kutya, stb.
2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
add el a lelked
2014. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én például nagyra értékelem, hogy ezért a 10 ezer forintért meg akarsz dolgozni. Nem ismerem a családi helyzetedet, de a szüleidet is tisztelem, ismeretlenül is, mert jó nevelést kaptál. Sajnos legálisan azt hiszem igaza van az előttem szólóknak, hogy nem fog menni, de két fűnyírásos gyomlálásos szombat délelőttért tudnék fizetni 10.000 forintot ha Édesapád a hivatalos munkavállaló, de ő téged küld helyettesként. Ha debreceni vagy, írj privit.
2014. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!