Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan mosópor, ami a...

Létezik olyan mosópor, ami a makacs szennyeződésekkel is elbír és nem festi meg a ruhát, nem fakítja ki, nem marja ki a színét és még fel is oldódik és nem kőporként rázom ki a frissen mosott ruhából?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem mind ilyen, amit próbáltam. Olyat meg még nem is láttam, hogy utána ki kell rázni a ruhából.. Biztos nem teszel túl sokat? Nincs valami baja a mosógépednek?


A férjem folyton olajos ruhákat hoz, leggyakrabban hol tomival, hol dosiával mosom, semmi baja a színüknek, az olaj is kimegy és fel is oldódnak, nem kell kirázni, soha nem is kellett...

2009. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A reklámokban is mind ilyen!!! LÁTTAM! NAGYON MEGGYŐZŐŐŐŐ! :)

Nekem igazán még nem volt olyan, ami MINDENT kiszedett volna. Ha fehér por jön ki a ruhákkal, lehetséges, hogy nem melegített elég jól a mosógéped (vízköves fűtőszál??), vagy ha nagyon sok ruhát tettél be egyszerre. Ilyen panasz nincs a folyékony mosószerekre, próbáld ki valamelyiket.

Nekem eddig minden mosószer közül az Sa8 jött be, igaz sokáig kitart egy adag, de elég nehéz ügy, amikor meg kell venni (nem a legolcsóbb, viszont nagyon kevés kell belőle).

2009. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ez az amwayes tényleg jó? Nem mertem még ennyi pénzt elverni rá...A mosógép kb. 5 éves. nem volt semmi baja. A mosópor meg a lidlös xar. Az az, ami nem oldódik fel. 40 fokon mosok, mert a ruhák nem bírják. Ágyneműt meg 60 fokon, de úgysem oldódik fel rendesen.
2009. dec. 22. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Aemwes cuccok nem váltak be.Az Aldinál vesezk Tandilt már évek óta,nekem bevált.
2009. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!