Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rendmániás vagyok?! NEEMBÍROM!

Rendmániás vagyok?! NEEMBÍROM!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok!1 éve költöztünk az új Lakásunkba..és azóta rendmániás vagyok,gyönyörű ház,szép nagy,minden modern,kandalló,meg minden tényleg, a régi házunk nem volt valami szép,és kupis volt,de nagyon nem érdekelt.. de egyszerűen itt,ha nincs elpakolva,és maszatos az asztal,és nincs felmosva..stb stb,annyira ideges leszek,neki állok pakolni,és ha rend lett akkor nyugszok meg,nekem ez annyira nyugtató,és most jöttem haza,minden kupis volt,NEM ANNYIRA,csak pár dolog elöl volt és engem máris zavart,egyből elkezdtem söpörni,viszont nem végzek alapos munkát,mindent elteszek! mondom én: NEM OTT VAN A HELYE! ..és ha összetakarítunk annyira jól érzem magam(: mit csináljak? folytassam ezt hogy mindig pakolok?És csináljak alapos munkát?De egy ekkora házat mint a miénk nagyon nehéz lenne,minden nap úgy megcsinálnom hogy megfeleljen nekem,viszont az osztálytársaim,barátnőim,olyan kupisak,és nem is érdeklik ha rendetlen a szobájuk,én akkor nem érzem jól magam,ha nincs rend !!

Van valami ötlet?


Üdv: Zooéka


2009. dec. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts!
2009. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De ki pakol szét nálatok? Azt a családtagot kellene megkérni, hogy maga után pakoljon el.

Én is rendmániás vagyok, a barátnőim, de még a szüleim is azt mondták, hogy ezt nem fogja senki elviselni. De mégis találtam párt magamnak és szerencsére tiszteletben tartja a szokásom. Nincs olyan, hogy széthagyja a szennyest, meg ilyenek. Segít takarítani, mosogatni.

35//L

2009. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik nap suli után elugorhatnál hozzánk is :D
2009. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én a barátaimnál is kiszoktam takarítani. addig nemtudok filmezni amíg rendetlenség van :D elmosogatok, szellőztetek, vasalok....:))
2009. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok nyugi XD VAn hogy még éjjel is takarítom a fürdőszobát amikor kimegyek wc-re XDXDXD

2010. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. jan. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!